Як розпізнати аутизм


Не існує встановлених причин появи аутизму. Вчені поняття не мають, звідки взагалі може з'явитися це захворювання. Вони намагаються знайти відповідь до цієї головоломці. В даний час один безліч дітей страждає на аутизм. 80% з яких - хлопчики. І ніхто не знає чому.

1.


Один експерт з аутизму заявив, що ДНК може грати роль у появі цього захворювання. Вона також зазначила, що в даний час дуже забруднено довкілля і все більше хімікатів потрапляє в наші продукти, що цілком може бути пов'язане з такою сумною статистикою. Форми аутичної розлади можуть варіюватися від синдрому Аспергера, який є легкою формою аутизму до більш серйозних відхилень у розвитку.

2.


Мама однієї дитини, що страждає аутизмом, розповіла, що малюк розвивався нормально приблизно до 18 місяців. Потім її дитина почала йти у свій власний маленький світ, перестав спілкуватися родиною, перестав відгукуватися на ім'я і користуватися словами.

3.

Дитина або дорослий, що страждає аутизмом, не вміє або насилу заводить друзів. Іноді галаслива обстановка вибиває аутичного людини з колії, так як вони сприймають всі звуки відразу і не можуть винести такий звуковий навантаження.

4.

Деякі з перших симптомів аутизму з'являються у віці приблизно 6 місяців. Дитина перестає підтримувати зоровий контакт або починає концентрувати свою увагу на певних видах діяльності, наприклад, дивитися на лампочку або якось незвично грати зі своїми іграшками. Мова аутичного дитини розвивається повільно. Він спілкується за допомогою жестів, а не слів, і проводить незвично багато часу на самоті. Також симптомами аутизму можуть бути гіперактивність або пасивна поведінка, нав'язливі ідеї, пов'язаними з якимось одним предметом або ідеєю, незвичайні реакції на фізичні відчуття і агресивне чи жорстоке поводження. Аутизм є неврологічним розладом, і воно продовжує ставати все більш і більш поширеним.
{/LikeAndRead}