Як вирішити, чи варто вам завагітніти і народити дитину


Завести дитину - рішення дуже серйозне. Ось кілька порад, які допоможуть дізнатися, чи правильний вибір ви робите.

1.


Якщо у вас серйозні стосунки, коли обидва партнери зацікавлені в тому, щоб мати дитину, можливо, вам вже пора завести дитину. Якщо один з партнерів не готовий мати дитину, краще почекати.

2.


Якщо ви фінансово забезпечені і можете забезпечити і дитини, значить, заводите. Але якщо ви не можете дозволити собі такі необхідні речі, як дитяче харчування, одяг, житло, витрати на здоров'я та освіта, краще відмовитися від цієї затії.

3.

Якщо ви вживаєте наркотики або зловживаєте алкоголем, вам не слід заводити дітей до повного одужання. Несправедливо народжувати дитину в настільки несприятливою сімейній обстановці, не кажучи вже про багатьох вроджених вадах, пов'язаних з вживанням наркотиків та алкоголю матір'ю або батьком.

4.

Якщо ви можете приділити дитині достатньо часу і сердечного тепла, ви готові до появи дітей. Егоїстичним або занадто зайнятим людям не слід мати дітей, поки у них в житті не з'явиться місце для маленького. Немовлята вимагають багато любові та уваги, і потреби дитини будуть важливіше навіть вашого власного сну!
{LikeAndRead}

5.

Якщо у вас немає можливості доглядати за розумово чи фізично відсталим дитиною, вас не повинні навіть відвідувати думки про дитину. Внутрішньоутробні тести не дають 100% точності. Існують проблеми, які не можна виявити за допомогою аналізів, і які спливуть пізніше. Хоча найчастіше діти народжуються здоровими, існує ймовірність, що дитина може народитися з особливими потребами.
{/LikeAndRead}