Як за допомогою вегетаріанської дієти прибрати симптоми менопаузи


Величезна кількість жінок страждають від припливів на початку менопаузи. Від гормональної терапії занадто багато побічних ефектів. Дотримуйтеся вегетаріанської дієти, і ви істотно полегшите загальний стан і позбавитеся від припливів.

Згідно статистиці? тільки 7% японок страждають від припливів під час клімаксу і живуть вони за межами країни. У Японії ж ця проблема жінкам невідома. І як це вдається японкам? Секрет простий: правильне харчування, а саме - вегетаріанство. Якщо вас мучать припливи, дотримуйтесь даних порад.

1.


Виключіть з раціону м'ясо, молочні продукти і цукор. Ці продукти викликають припливи. Уникайте напоїв з вмістом кофеїну.

2.


Їжте коричневий рис перші 10 днів, потім додайте в раціон жасминовий рис. Забудьте про хліб, картопля, цукор і чіпси.

3.

Їжте овочі, фрукти, сою, тофу, цільні злаки, морську капусту, зелень, ячмінь, пшеницю. Дотримуючись цієї дієти, ви забезпечите ваш організм рослинним білком з низьким вмістом жиру. Особливо важливо вживати соєві продукти. Соя містить речовини, дуже схожі на жіночі гормони (естрогени). Їх називають рослинними гормонами - фитоестрогенами.

4.

Пийте гарячий зелений чай. Саме в гарячому вигляді зелений чай розщеплює жири. Виспівує 8 склянок зеленого чаю в день. Уникайте алкогольних напоїв та газованої води. Пийте свіжовичавлені соки. Вони містять натуральну сахарозу і антиоксиданти.{/LikeAndRead}