Як зробити місячні коротше


Багато жінок кожен місяць з жахом очікують приходу місячних. У деяких жінок з'являються настільки сильні спазми, що вони не можуть встати з ліжка, у інших же з'являється мігрень, запаморочення і загальне погане самопочуття. Менструальний цикл у кожної жінки різний та способи скоротити його можуть варіюватися від однієї жінки до іншої. Щоб вплинути на свій менструальний цикл можна приймати протизаплідні таблетки, але спочатку потрібно обов'язково поговорити з лікарем.

1.


Поговоріть з лікарем про прийом протизаплідних таблеток. Деякі з них можуть скоротити ваш цикл, зменшити рясність виділень і, може бути, навіть послабити спазми.

2.


Якщо можете, робіть більше вправ. Якщо у вас спазми, то заняття спортом поліпшать ваше самопочуття і, можливо, скоротять час місячних. Спробуйте легкий біг, ходьбу або аеробіку. Головне, щоб ваше тіло рухалося. Більше того, ви сфокусіруете свою увагу на спорті, а не на хворобливих відчуттях.

3.

Якщо ви вже приймаєте протизаплідні, то пропустіть прийом таблеток-плацебо з вашої упаковки. Часто це допомагає скоротити час місячних і іноді навіть відкласти їх прихід на місяць. Однак часом це також може викликати невеликі кровотечі в перебігу місяця. Обговоріть з лікарем постійний прийом протизаплідних. Може бути, лікар пропише вам інші таблетки. Ніколи не використовуйте цей метод, заздалегідь не поговоривши з лікарем.

4.

Запишіться на прийом до гінеколога, щоб обговорити ваш менструальний цикл. Якщо це дійсно вас турбує, якщо ви пропускаєте через це роботу і не можете вийти з будинку, то ви можете дізнатися про способи скоротити час місячних або зробити так, щоб їх не було місяць. Лікар проконсультує вас щодо можливих дій, можливо, порекомендує скорегувати харчування або пропише протизаплідні таблетки, які полегшать протікання ваших місячних.
{/LikeAndRead}