Як зробити засіб для дезінфекції рук в домашніх умовах


Виготовлення засоби для дезінфекції рук з інгредієнтів, які є у вас вдома, не займе багато часу. Продовження поширення грипу H1N1 змусило людей посилити пильність щодо поширення вірусу грипу. З одного боку, така реакція дуже корисна, а з іншого ми можемо спостерігати спорожнілі полиці в аптеках. У цій статті ви дізнаєтеся, як швидко і недорого зробити засіб для дезінфекції рук.

Хоча ви і дізнаєтеся, як зробити засіб для дезінфекції самостійно, не забувайте, що найнадійніший спосіб позбутися від мікробів, бактерій і вірусів на ваших руках - це помити їх з великою кількістю мила в гарячій воді. Бактерії можна підчепити на дверних дзвінках, поручнях ескалатора, картках в магазині і ще в тисячі громадських місць. Слава Богу, у вас є засіб для дезінфекції, коли ви виходите з метро, після того як трималися за вкриті мікробами поручні, за які перед цим трималося величезна кількість людей протягом дня. Перед тим, як занести всі ці бактерії у вашу квартиру, продезінфікуйте руки. У тих випадках, коли помити руки немає можливості, дезінфекція - це кращий спосіб видалити бактерії.

І ще одне - якщо ви можете купити засіб для дезінфекції в магазині - купите. Ви запитаєте, навіщо ж тоді рекомендувати купувати засіб для дезінфекції в статті, що розповідає про те, як зробити цей засіб самостійно? Все дуже просто, заводське засіб спеціально розроблено та протестовано. Доведено його ефективність і збереження якостей при зберіганні, до того ж, туди додається засоби для пом'якшення шкіри, воно не пересушить шкіру ваших рук. Ця стаття призначена для тих, хто зіткнувся з порожніми місцями на полицях у магазинах, де раніше продавалися такі рідини.

1.


Підготовка інгредієнтів.

Для початку, підготуємо всі інгредієнти.

Самий основний інгредієнт - це спирт. У той час як різні рецепти в інтернеті радять спиртовмісні суміші з високим відсотком спирту, ми буде розраховувати на те, що є у нас під рукою в аптечці. У деяких рецептах радять використовувати етиловий спирт. Не сама вдала ідея пахнути етиловим спиртом весь день на робочому місці. Наш рецепт припускає використання побутових гігієнічних засобів. Отже, відкрийте аптечку і візьміть 70%-ти відсотковий ізопропіловий спирт. Це наш перший інгредієнт. Наступний інгредієнт - це загущувач, роль якого виконає гель для волосся. Для використання гелю є дві причини: 1) в гелі вже міститься спирт і він не згорнеться при змішуванні, 2) він змішається зі спиртом в однорідну масу і дасть необхідну консистенцію. Отже, поки ви в аптеці, купіть другий інгредієнт - гель для волосся.

2.


Другий крок - це приготування ємності для змішування.

Вам знадобиться закривається пластиковий пакет (використовуйте відповідний за розміром, залежно від того, скільки засоби ви збираєтеся зробити). Вам також знадобиться яка-небудь вимірювальна ємність, це може бути чашка чи склянка.

3.

Крок третій - змішуємо інгредієнти.

Засіб для дезінфекції рук максимально ефективно, коли вміст спирту сягає близько 60%. Таким чином, вам треба додати якомога менше гелю для волосся, тільки щоб загустити ізопропіловий спирт. На нашу рецептом змішайте дві частини ізопропілового спирту (наприклад, одну чашку) з однією частиною гелю для волосся (це буде підлога чашки). Налийте спирт в пластиковий пакет (покладіть його в якусь ємність, щоб він зберігав вертикальне положення). Потім відміряйте необхідну кількість гелю для волосся і додайте його в пакет. Видавіть повітря з пакету і закрийте його. Перемішуйте руками вміст пакету, поки рідина не стане густою і однорідною. Це займе близько 30 секунд.

4.

Четвертий крок - перелийте вийшла суміш в порожню тару з-під використаного засобу.

Незмивною маркером підпишіть пляшечку, щоб відкласти її в сторону в разі купівлі магазинного кошти, поки воно вам не знадобиться знову. Якщо у вас немає пляшки з-під дезинфікуючого засобу, можна налити в дозатор для мила або в щось подібне. Щоб акуратно перелити засіб у контейнер, відріжте куточок пакета ножицями.
{LikeAndRead}

5.

П'ятий крок - переливаємо засіб у порожній контейнер.

Візьміть пластиковий пакет і поступово видавіть рідина в ємність для зберігання.

6.

Останній крок - як правильно зберегти решту кошти.

Коли контейнер наповнений, а в пакеті ще залишився залишок кошти, затисніть відрізаний куточок і пальцями змістите вміст подовше від отвори. Закріпіть куточок, і приберіть пакет, поки він вам знову не знадобиться.{/LikeAndRead}