Як зробити, щоб місячні настали раніше


Вечірки і можливість розширити свій кругозір - ось що робить наше життя такої приємної і захоплюючої. І лише одна річ може зіпсувати ніч великого веселощів ... Це місячні. Менструація - це невід'ємна частина життя дорослої жінки, однак вона може залишити вас без такого бажаного запланованого або випадкового насолоди. Багато жінок намагаються прискорити прихід місячних, щоб не втратити можливість повеселитися. Після невеликої підготовки і при деякій удачі ви зможете домогтися того, щоб менструація почалася раніше.

1.


Почніть планувати свою спробу заздалегідь. Шанси на успіх можна збільшити, якщо почати планувати все заздалегідь. Як тільки ви дізнаєтеся про майбутню подію, відразу ж починайте працювати, щоб втілити вашу мету в реальності. Розрахуйте очікувані та фактичні дати початку минулих і майбутніх місячних, щоб визначити базовий менструальний період. Ви можете виявити, що періодичність місячних у вас природним чином коливається через вашого індивідуального гормонального фону та рівня стресу. Враховуйте це обставина, коли будете намагатися прискорити прихід місячних.

2.


Спілкуйтеся з іншими жінками. У близьких друзів і колег часто дуже близькі терміни початку і закінчення місячних. Природа цього явища не зовсім зрозуміла, однак багато жінок відзначають, що така проста тактика успішно працює.

3.

Приймайте протизаплідні таблетки. Протизаплідні засоби також впливають на менструальний цикл. Якщо ви будете приймати їх у визначений час, то зможете передбачити початок наступного свого циклу. Проконсультуйтеся з лікарем, який засіб найкраще вам підійде, виходячи з індивідуальних особливостей організму і способу життя. Даний варіант не є швидким рішенням, однак, він допоможе почати цикл раніше розрахункової дати (головне - не помилитися в розрахунках).

4.

Уникайте стресових ситуацій. Через свого впливу на гормональну середовище і загальне функціонування організму стрес часто стає причиною більш пізнього початку місячних. Звичайно, є ймовірність, що стрес ні на що не вплине, однак не з не меншою ймовірністю ви не зможете змусити своє тіло поводитися так, як ви того бажаєте. Часті затримки менструації можуть бути прямим наслідком стресу.
{LikeAndRead}

5.

Ведіть активний спосіб життя. Регулярні фізичні навантаження сприяють загальному поліпшенню стану здоров'я і функціонування організму. Фізичні вправи позитивно позначаються на обміні речовин і гормональної середовищі. Такі нескладні речі, як біг підтюпцем або заняття йогою допоможуть вашому тілу розслабитися і дозволять природі повернути все на круги своя.
{/LikeAndRead}