Як системи організму функціонують разом


Нервова система

Всі системи організму виконують різні функції, які в рівній мірі важливі. Головний мозок контролює всі ці системи і робить так, щоб кожна з них отримувала все необхідне. І хоча головний мозок у відповіді за всі системи організму, він сам входить до складу однієї з них, а саме, нервової системи. Вона посилає сигнали в кожен орган і отримує сигнали з кожного з них, і таким чином керує всіма діями, виробленими системами організму. Це необхідно для того, щоб тіло працювало гармонійно і правильно.

Кістки людини

Кісткова система захищає багато інших систем організму. У тому числі вона оберігає деякі частини нервової системи (головний мозок і хребет), дихальної системи (легені і трахеї), кровоносної системи (серце) і травної системи (шлунок, печінку і підшлункову залозу). Кістки людини також пов'язана з кровоносною ось у чому: в кістковому мозку виробляються червоні кров'яні тіла. Зв'язок з мускульною системою також очевидна: кісткова система надає м'язам міцний кістяк, який необхідний для руху тіла.

М'язова система

Деякі м'язи м'язової системи організму взаємодіють з кістками, які є частиною кісткової системи, для того, щоб тіло могло виробляти руху. Дихальна система не може обійтися без м'язи діафрагми, яка полегшує процес дихання, а серцевий м'яз необхідна для приведення в рух крові в системі кровообігу. Сечовивідна система потребує м'язах для того, щоб сечовий міхур правильно виконував свої функції.

Інші системи

Всім клітинам організму незалежно від системи, до якої вони належать, необхідний кисень, який допомагає їм функціонувати і виробляти продукти життєдіяльності. Дихальна система, таким чином, підтримує весь організм, поглинаючи необхідний йому кисень і виводячи утворюється вуглекислий газ. Кровоносна система розносить кисень до клітин всіх систем організму і виводить з клітин «відходи» їх життєдіяльності. Єдина функція сечовивідної системи - це очищення організм від продуктів виділення, вироблених усіма іншими системами. Крім кисню клітинам потрібні різноманітні живильні речовини. Завдання травної системи полягає у виділенні цих речовин з продуктів, які ми їмо, і відправлення їх у систему кровообігу для розподілу по всьому тілу.
{/LikeAndRead}