Як скрасити життя літніх людей


Одного разу ми ВСІ станемо людьми похилого віку. І нам має бути соромно за те, як багато наших близьких: батьків, дідусів і бабусь і навіть прадідусів і прабабусь скоєно нами забуте ...
Ви, я, та й в принципі будь-яка людина повинен: цінувати, шанувати і ніколи не покидати наших наставників.

1.


Куди ми йдемо?
Здивуй своїх близьких і візьми їх з собою в суспільство, де вони зможуть почути тільки похвалу і захоплення. Таке проведення часу прожене будь-які негативні емоції: сум, самотність і це буде перший дзвіночок для пробудження давно заснув бажання йти на контакт з іншими людьми.

2.


Розкажеш мені ще що-небудь?
Ніколи не забувайте, що вони для вас зробили. Слухайте їх історії, і нехай вас не хвилює той факт, що все це ви вже чули і раніше. Оцініть їх знання по достоїнству, тому що це дар, який відкриється перед вами в майбутньому і люди, яке розкривають перед вами цю скарбницю знань, зможуть відчути себе молодими в серці і в душі.

3.

Колись Ви читали мені, а тепер я почитаю ВАМ.
Прийдіть до них у гості, випийте разом чашечку чаю або кави, і почитайте ім. Іноді, побачене виявляється не завжди таким вже хорошим, яким ми звикли його бачити; в будь-якому випадку, це відмінний спосіб возз'єднається і нагадати їм той час, коли вони читали вам.

4.

Тепер моя черга.
Постарайтеся бути для них чудовим рятівником в момент їх відчаю; просто ведіть себе так само, як робили це вони, коли ви були маленьким. Згадайте, коли ви впали з велосипеда і як ваш тато чи мама бігли до вас назустріч, і цілували вашу ранку і в якості розради відразу ж давали вам щось смачненьке?
{LikeAndRead}

5.

Просто поговоріть.
І, зрештою, дзвоніть їм щодня просто для того, щоб сказати, як сильно ви їх любите, сумуєте, і вдячні за все, що вони для вас зробили. Це змушує серце битися і допомагає людини усвідомити, що він не самотній.{/LikeAndRead}