Як знизити жар змоченими шкарпетками


Коли настає сезон грипу, висока температура стає все більш частим явищем. Насправді, висока температура - це захисна система організму. Віруси терпіти не можуть спеку, тому, коли вони потрапляють у ваш організм, він починає природно підвищувати температуру, щоб боротися з інфекцією.

Якщо у вас температура 38 або менше, дайте їй впасти самої. Але іноді гарячка трохи виходить з-під контролю і заподіює більше проблем, ніж вирішує. Якщо температура вище 38 градусів, то її необхідно знижувати. Якщо температура досягає 40 або 41 градус, то вам вже необхідна медична допомога, так як такий жар вже загрожує серйозними проблемами.
Отже, якщо у вас температура 38 або 39 градусів, є кілька способів, які ви можете застосувати самі, щоб збити жар. Один з таких способів - лікування мокрими шкарпетками. Один з найперших методів для зниження температури.

1.


Перед тим, як йти спати, попарте ноги в гарячій воді. Найпростіше це зробити, сидячи на ванні, і потримати ноги під струменем гарячої води кілька хвилин.

2.


Змочіть пару бавовняних шкарпеток в холодній воді, вичавіть їх і надіньте на ноги відразу перед тим, як ляжете в ліжко.

Та вже, звучить божевільно, але в цьому, насправді, є здоровий глузд.

3.

Наступний крок - натягніть пару товстих, бажано вовняних, шкарпеток на мокрі і вирушайте спати. Солодких снів про те, як ви знімете ці кляті мокрі шкарпетки.

4.

Поки ви відпочиваєте, мокрі шкарпетки викликають прилив крові до ніг, що істотно підвищує циркуляцію крові. Посилена циркуляція крові в цілому веде до зниження температури тіла.{/LikeAndRead}