Як знизити рівень сечової кислоти


Сечова кислота - це продукт життєдіяльності організму, який виділяється після розпаду пуринів в організмі. Після розпаду кислота потрапляє в потік крові, поки не буде виведена з організму з сечею або випорожненнями. Але якщо в організмі накопичується занадто велика кількість сечової кислоти, це може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям, наприклад, подагру. Тому дуже важливо дотримуватися спеціальної дієти, яка допомагає зменшити рівень сечової кислоти в організмі.

1.


Скоротіть споживання алкоголю. Головними джерелами сечової кислоти є пиво та вино, так як обидва ці напою містять велику кількість пуринів. Чим більше пуринів в рідині, тим більше сечової кислоти виробляє організм, коли розщеплює їх.

2.


Пийте більше води. Вода дуже важливий елемент для детоксифікації організму. Випиваючи більше води, ви допомагаєте зменшити рівень сечової кислоти в крові. Також це допомагає швидше виводити токсини з крові. Ви це побачите по тому, що вам потрібно буде частіше мочитися, так як випиваєте більша кількість води. Кожен раз, коли ви відвідуєте туалет, ви допомагаєте вивести сечову кислоту з організму.

3.

Вживайте більше молочних продуктів. Відповідно до одного з відомих медичних журналів, якщо ви випиваєте 1-5 склянок нежирного молока щодня, то це допомагає значно знизити рівень сечової кислоти в організмі і знизити ризик розвитку подагри до 43%.

4.

Вживайте менше протеїнів і більше свіжих овочів і фруктів. Більшість видів м'яса та морепродуктів містять велику кількість пуринів. Але це не означає, що потрібно повністю відмовитися від м'яса, потрібно замінити деякі види м'яса фруктами та овочами, що допоможе значно знизити рівень сечової кислоти в організмі.
{LikeAndRead}

5.

Виконуйте більше фізичних вправ. Сечова кислота може накопичуватися в організмі і через слабку циркуляції крові. Фізичні вправи не тільки допоможуть вам схуднути, але і поліпшать циркуляцію крові. А це, у свою чергу, допоможе виводити з організму сечову кислоту швидше, ніж вона виробляється.

6.

Робіть масаж. Масаж допоможе вивести сечову кислоту з м'язів в кров. Але якщо ви п'єте мало води, то масаж вам не допоможе. Якщо ви не будете випивати більше води, то всі токсини, які перейшли в кров, знову осядуть в м'язах. Також ваш фізичний стан може погіршитися, оскільки підвищиться концентрація токсинів у крові.
{/LikeAndRead}