Як скоротити кількість калорій у вашому раціоні


Вживання насичених жирів призводить до атеросклерозу (ущільненню артерій). Це стає причиною серцевих нападів і ударів. Жири і надлишок калорій призводять до збільшення ваги, внаслідок чого може розвинутися діабет. Все це грає роль в тому, наскільки здоровими чи ні ми будемо і як довго проживемо. Якщо ви серйозно налаштовані зробити щось зі своїм здоров'ям - відвідайте лікаря і він допоможе вам почати цей процес. Лікар проконсультує вас і дасть докладні рекомендації, в яких детально буде описано, як правильно харчуватися. Він може також призначити аналіз крові та інші тести, як, наприклад, комплексне медичне обстеження. Ну що, ось і настав день поліпшити ваше здоров'я.

1.


Використовуйте антипригарним сковороду, для якої не потрібно масло. Готуйте на слабкому вогні і робіть це якомога довше. Томіть страву на повільному вогні так довго наскільки це можливо. Вам слід трохи збризкувати їжу олією з розбризкувача.

2.


Заправка для салатів з низьким вмістом жирів смачна так само, як і звичайна заправка. Завжди прибирайте весь жир, що залишився після приготування їжі. В одній столовій ложці жиру, від якого ви позбулися, міститься 100 калорій або навіть більше. Використовуйте заправку для салатів з низьким вмістом жирів. Решта перевантажені калоріями і жирами.

3.

Видаляйте всю шкіру з птиці та відрізуйте весь жир з м'яса будь-яких сортів.

4.

Змивайте весь жир з м'яса для гамбургерів і з м'яса для тушкування. Обполіскуйте знову і знову, поки також не змиється вся кров. Кров у м'ясі також шкідлива для нас. У деяких країнах вбитих тварин перевертають і дають крові стекти, перш ніж м'ясо надходить у продаж.
{LikeAndRead}

5.

Фрукти - це чудова закуска. Найкраще їсти свіжі фрукти, але якщо ви купили консервовані фрукти - вилийте весь сік, тому що в ньому міститься цукор і калорії.

6.

Пийте знежирене молоко замість звичайного молока. Раніше я використовувала незбиране молоко, зараз я не можу навіть його спробувати. Незбиране молоко настільки жирне, що я насилу можу проковтнути його. Знежирене набагато краще. Починайте пити з 2 процентного і поступово перейдіть на знежирене.

7.

Виключіть всі, навіть не калорійні газовані напої. Лікарі кажуть, що вони дуже шкідливі. Я п'ю чисту воду без цукру.
{/LikeAndRead}