Як зберегти вагітність


Отже, ви, нарешті, вагітні. Вітаю! Тепер вам потрібно зберегти вагітність!

1.


Зберігайте спокій!
Я знаю, що це буде важко, але це дуже важливо. Після того, як мені зробили ЕКО-імплантацію, я протягом двох тижнів дотримувалася суворого постільного режиму. Це дозволило дитині влаштуватися на місці, як вдома. Якщо у вас є проблеми з виношуванням, теж дотримуйтеся постільного режиму після того, як спробуєте зачати.

Так що заплануйте перегляд телепередач і попросіть свого чоловіка зрозуміти, чому ви так турбуєтесь про маленького ембріоні.
Якщо ви працюєте, то попросіть начальника дати вам відгул на тиждень.
Якщо нічого з цього не можна зробити, просто спробуйте ставитися до цього легше. Не варто бродити всюди і вести себе як божевільна.

2.


Переконайтеся, що ви приймаєте фолієву кислоту і правильно харчуєтеся. Банани - прекрасний вибір, щоб перекусити, а шпинат - чудовий природний джерело фолієвої кислоти. Кажуть, що багато вітамінів, які ми приймаємо в таблетках, втрачаються в процесі травлення. Так що спробуйте збільшити споживання фолієвої кислоти, вживаючи в їжу їжу, багату нею. Це забезпечить вашому маленькому хлопчикові чи дівчинці прекрасну здорове середовище.
Я сподіваюся, що ви вже знаєте це на даний момент, але, тим не менш, не пийте спиртне, ліки від застуди, не курите, загалом, ви розумієте.

3.

Дізнайтеся у лікаря про споживання дитячого аспірину.
У деяких жінок є так званий ген метілентетрагідрофолатредуктази. У мене двуспіральная мутація. Мені пощастило! Багато жінок не знають свого діагнозу, і один викидень слід за іншим. Спробуйте пройти аналіз на метілентетрагідрофолатредуктази, якщо у вас є проблеми зі збереженням вагітності. І, одночасно з цим, запитайте у лікаря про дитячий аспірин. Деяким жінкам радять його приймати. Іншим, навпаки, не рекомендують. Так що проясніть ситуацію. Якщо у вас є цей ген, то, ймовірно, вам потрібно буде вживати багато фолієвої кислоти і дитячого аспірину, щоб виносити свою дитину.
{/LikeAndRead}