Як спланувати стать вашої дитини


Метод овуляції Біллінгса - метод природного планування сім'ї, що дозволяє планувати кількість дітей в сім'ї. Метод Біллінгса також в деякій мірі допомагає спланувати стать дитини. Відповідно до цього методу, спермії, несучі чоловіча стать, швидше, але вразливіші, і нездатні виживати більше доби в кислому середовищі піхви. «Жіночі» спермії, у свою чергу, повільніше, але сильніше, і довше можуть виживати в кислому середовищі піхви. Плануючи стать дитини, стежте за своїм циклом овуляції.

Хлопчик

1.


Щодня міряйте базальну температуру. Найбільш точні результати базальної температури можна отримати з ранку, не встаючи з ліжка. Щоб скласти графік днів, відповідних для зачаття, записуйте температуру. Під час овуляції температура досягає найвищого значення.

2.


Кожен день читайте цервікальними виділеннями. Коли цервікальна рідина стає прозорою і по консистенції походить на яєчний білок, організм готується до овуляції.

3.

Займайтеся сексом хоча б один раз на день щодня протягом 3 днів, що передують овуляції.

4.

Займайтеся сексом кілька разів на день овуляції. Після статевого акту хоча б 20 хвилин полежте на спині з подушкою під стегнами, так в піхву затримається максимальну кількість сперми.

Дівчинка

1.

Див крок 1 вище.

2.

Див крок 2 вище.

3.

Займіться сексом за два дні до овуляції. Більше не займайтеся любов'ю, поки не настане овуляція.

4.

Після статевого акту хоча б 20 хвилин полежте на спині, так в піхву затримається максимальну кількість сперми.{/LikeAndRead}