Як справитися з нападами нудоти вранці під час вагітності


Вагітність - це хвилюючий період у житті жінки, коли вона з нетерпінням чекає появи на світ свого малюка. Однак вранці у вагітних трапляються напади нудоти, які пояснюються гормональними змінами в організмі. У цій статті містяться кілька порад, які, ми сподіваємося, допоможуть вам впоратися з ранковим нездужанням і пережити дні з нападами нудоти.

1.


Відмовтеся від жирної і гострої їжі. По-перше, вона не дуже корисна для вас і вашої дитини, і якщо ви вживаєте такі продукти, ваш шлунок не завжди може з ними впоратися. Перейдіть на здорову дієту: їжте більше фруктів, овочів, відварене м'ясо.

2.


Їжте крекери. Відчувши наближення нудоти, з'їжте один-два крекеру - вони здатні зробити маленьке диво. Завжди тримайте трохи сухого печива на столику біля ліжка і в сумці. Перш ніж піднятися вранці з ліжка, з'їжте крекер і полежіть хвилинку розслабившись.

3.

Їжте часто. Протягом вагітності вам варто їсти частіше, але маленькими порціями. Можна також спробувати пити імбирне пиво, чай з імбиром і жувати протягом дня імбирне печиво.

4.

Уникайте контактів з засобами побутової хімії. Перестаньте користуватися шкідливими для людини миючими засобами. Їх запах може викликати напад нудоти. Спробуйте використовувати замість них свіже лимонне масло або ж безпечні для здоров'я засоби для чищення.
{LikeAndRead}

5.

Спробуйте носити на зап'ясті еластичну стрічку (акупунктурний браслет). Її можна купити у великих аптечних центрах. Одягайте одну або, якщо знадобиться, дві стрічки. Багатьом жінкам вони добре допомагають під час вагітності.
{/LikeAndRead}