Як стати мачо


Мода на певні речі завжди проходить, і зараз здається, що правління чоловіків-метросексуалів добігає кінця. Багато чоловіків виявляють бажання повернутися в ті дні, коли була затребувана мужність. Якщо ви хочете стати мачо, відкладіть в сторону засоби для укладання і дотримуйтесь цих порад.

1.


Дотримуйтеся наступних основ по догляду за собою: душ, гоління і підстригання нігтів. Вам навряд чи потрібна воскова корекція брів і манікюр. Більшість мачо не витрачають багато часу на просиджування в салонах.

2.


У колі друзів зведіть прояв сильних емоцій до мінімуму. Плач є абсолютною безтактністю. Це неприпустимо, до нього можна вдатися тільки в крайніх випадках, наприклад таких, коли ваша улюблена команда програє фінал чемпіонат світу.

3.

Зверніть увагу на свою ходу. Випинати груди і розпрямляйте плечі. Завжди тримайтеся прямо і не відпускайте голову вниз. Це створює ілюзію того, що ви більше, ніж є насправді, і показує всьому світу, що ви рухаєтеся до певної мети.

4.

Знайдіть мужнє хобі: спорт, полювання, рибалка, автомеханіка, ремонт будинку, важка атлетика, гонки на мотоциклах, скелелазіння та турніри з покеру. Спробуйте різні заняття, поки не знайдете те, що вам дійсно подобається. Не захоплюйтеся в'язанням, або, якщо ви все ж в'яжете, не кажіть нікому про це.
{LikeAndRead}

5.

Дотримуйтеся простого стилю в одязі. Яскраві кольори або пастельні відтінки не рекомендується використовувати, поки ви не будете відчувати себе комфортно у мужньому образі.

6.

Не кажіть занадто багато про взаємодію зі своєю «жіночої стороною особистості». Її у вас бути не повинно.
{/LikeAndRead}