Як стерилізувати дитячі пляшечки


Після появи нових одноразових вкладишів і силіконових сосок для малюків, які можна повністю відмивати, багато батьків вирішують більше не стерилізувати дитячі пляшечки. Тим не менше, якщо ви живете в місцевості з нехлорованою водопровідною водою, ваш педіатр може порекомендувати вам придбати стерилізатор для дитячих пляшечок, сосок і іншого приладдя, яким ви будете користуватися в перші декількох місяців життя вашої дитини.

1.


Спочатку вимийте пляшечку і соску. Відразу ж після того, як ваш малюк вип'є свою молочну суміш, промийте пляшечку теплою водою або просто замочіть її у воді. Незважаючи на те, що процес стерилізації вбиває всі мікроби, на крайках пляшки або соски може залишатися засохла суміш.

2.


Виберіть самий високотемпературний режим в посудомийній машині з опцією просушування. Тепло, що утворюється під час циклу просушування, діє як стерилізатор. Якщо у вашій посудомийній машині немає верхньої решітки з джерелом води прямо під нею, слід вибрати інший варіант миття дитячих пляшечок.

3.

Покладіть пляшечки і соски на дно глибокої каструлі, перетворивши її в стерилізатор, який є досить дорогим пристроєм, і залийте їх водою. Накрийте каструлю кришкою і доведіть воду до кипіння. Прокип'ятіть пляшечки близько двадцяти хвилин, після чого щипцями дістаньте їх з каструлі і просушіть на чистому рушнику. Якщо ваші пляшечки зроблені їх скла, на дно каструлі перед початком стерилізації слід покласти махровий рушник, щоб пляшечки не розбилися.

4.

Можна придбати стерилізатор зі спеціальною решіткою для дитячих пляшечок і сосок і використовувати його так, як описано в пункті 3.
{LikeAndRead}

5.

Можна користуватися електричним стерилізатором, спеціально призначеним для однієї або більше пляшечок. Однією з переваг даного методу є те, що такий стерилізатор можна брати з собою під час подорожей.

6.

Крім того, стерилізувати дитячі пляшечки і соски можна в мікрохвильовій печі, якщо у вас є спеціальний стерилізатор, призначений для цієї мети.{/LikeAndRead}