Як тренуватися розумніше, а не більше


Тренування в цілому хороша для людського організму, але є багато способів для досягнення максимального результату, не докладаючи додаткових зусиль і не витрачаючи більшої кількості часу. У цій статті показано 10 простих кроків до ефективнішої тренуванні для досягнення кращого результату.

1.


Насамперед потрібно встановити ліміт часу на тренування. Відправляйтеся в тренажерний зал і проводите там від 45 хвилин до години і не більше. Ви можете отримати те, що вам потрібно, не витрачаючи при цьому багато часу. Якщо ви перевищили ліміт свого часу, закінчуйте тренування.

2.


Завжди тренуйте великі, більш загальні групи м'язів перед переходом на більш специфічні вправи. Замість того, щоб йти прямо до гантелями для тренування біцепса, йдіть і зробіть кілька жимів. Тренуйте руки, ноги, і тіло з більш важкими вантажами і вправами, які включають найбільшу кількість м'язової активності. Тобто присідання, жим лежачи зі штангою і гантелями. Після того як ви зробили загальні вправи, приступайте до ізольованим вправам (біцепси, трицепси, і м'язи ніг).

3.

Міняйте ваші звичайні тренування через певний проміжок часу. Кожні шість тижнів або близько того, змінюйте програму вправ і робіть ті вправи, які ви не робили раніше. Завжди тримайте м'язи в напрузі, хитаючи їх по-різному. Робіть ваші тренування різноманітними, і ваші м'язи будуть в прекрасному тонусі.

4.

Не відволікайтеся під час ваших тренувань. Ви тут, щоб працювати, і це збереже або підвищить ваш рівень фізичної підготовки. А якщо ви не в фокусі, то ваші тренування розваляться, і перш ніж ви це зрозумієте, ви вже не будете працювати, як належить.
{LikeAndRead}

5.

Починайте вашу тиждень з важких тренувань, закінчуючи тиждень більш легкими, вправами для серцево-судинної системи і легень.

6.

Нам всім потрібно час, щоб відпочивати, так що виділіть, принаймні, один день, коли ви не будете робити занадто багато вправ. Так само, як рослини потребують світлого і темному часу доби, вашим м'язам необхідні і діяльність, і відпочинок.

7.

Міняйте ваші серцево-судинні вправи кожен раз, коли ви тренуєтеся. Так що, якщо ви не дуже напружувалися вчора, зробіть більше сьогодні.

8.

Завжди контролюйте ваш пульс. Якщо ви відчуваєте, що ваше серце працює в достатній мірі, підберіть необхідний темп. Якщо ви відчуваєте, що для вашого серця навантаження занадто велика, зупиніться. Ось як все просто.

9.

Перед тим як почати тренування, перейдіть план дій і вправ у себе в голові. Постарайтеся отримати максимально яскраве уявлення того, що ви збираєтеся робити, і тільки тоді робіть це.

10.

Ефективність є набагато більш істотним параметром, ніж тривалість. Завжди приходьте в ваш тренажерний зал, знаючи, скільки чого ви збираєтеся робити для кожної групи м'язів. Заздалегідь плануйте, скільки підходів і по скільки разів ви збираєтеся робити.
{/LikeAndRead}