Як уберегти Ваших дітей від ожиріння


Ожиріння в деяких країнах досягло масштабів епідемії. Очевидно, що нинішнє нездорове покоління молодих людей, ймовірно, стане першим в історії, що має більш коротку тривалість життя, ніж у їхніх батьків. Ожиріння є однією з основних причин.

1.


Навчайте дітей на власному прикладі. Діти, дивлячись на своїх батьків, керуються їх поведінкою і наслідують ім. Батьки повинні правильно харчуватися, виконувати фізичні вправи і тримати свою вагу під контролем. Ніколи не пізно почати впливати на здоров'я ваших дітей, але краще починати з раннього дитинства.

2.


Приймайте тільки здорову їжу, і робіть це з ентузіазмом. Розповідайте про те, що скоро дозріє свіжа полуниця. Згадайте про те, як допомагали вашої бабусі збирати овочі та ягоди, а також який хороший смак у свіжих продуктів. Поахайте над запахом свіжого хліба з пшениці і поживним домашнім супом. У супермаркеті, коментуйте чудовий колір фруктів і овочів.

3.

Відзначайте свята з розумом і з хорошим вибором. Звичайно, ви будете купувати святковий торт на день народження, але не робіть їжу основою розваг. Для днів народжень і свят є і інші задоволення - похід, вечірки з катанням, ігри з м'ячем, поїздки до зоопарку, або цілий день, проведених сім'єю за іграми в будь дурні ігри, в які Ваша дитина хоче грати у свій день народження.
Рекламуйте активність і применшуйте значимість їжі.

4.

Ніколи не використовуйте їжу в якості хабара або винагороди. Занадто часто ви чуєте від батьків обіцянки жирних десертів. Це створює небезпечні прецеденти. Ніколи не обіцяйте їжу як нагороду за гарну поведінку.
{LikeAndRead}

5.

Ніколи не бурчіть на дітей з приводу їжі. Якщо вони голодні, вони будуть їсти. Якщо вони не хочуть їсти, заберіть їжу без коментарів. Не бігайте туди і назад з їжею. Приберіть їжу до наступного прийому їжі.
* Якщо діти їдять погано, не потрібно давати дитині перекушувати між основними прийомами їжі.
* Якщо вони трохи їдять, давайте дітям дуже маленькі порції і нехай вони просять добавки.
* Якщо вони не їдять вареної моркви, спробуйте сиру моркву або інші овочі помаранчевого кольору. Спробуйте знову дати цей продукт кілька тижнів по тому.
* Якщо ви готуєте тільки поживну їжу, ваші діти незабаром будуть їсти тільки таку їжу. Діти не будуть довго голодувати.
* Завжди давайте дітям широкий вибір поживних продуктів.

6.

Позбавтеся у вашому будинку від жирних, солодких продуктів. Так, нехай деякі з них з'являються в особливих випадках, але на кожен день їх не слід тримати в будинку. Робіть десерти тільки з фруктів, застосовуйте різноманітні варіації фруктів для їх приготування, і тоді кожен знайде в цьому десерті щось для себе.

7.

Необхідно допомогти встояти перед спокусою з'їсти не корисні продукти, особливо перед екскурсією, іграми з м'ячем або поїздкою на виставку, де солодка і жирна їжа буде зайвою. Здорові діти, як правило, щасливі діти. Діти, які страждають ожирінням, як правило, нещасні. Їх дражнять, над ними знущаються. Дітям не на користь ожиріння. Заохочуйте їх участь в активній діяльності.{/LikeAndRead}