Як уберегти дітей від сонця


Тривале перебування на сонці може негативно позначитися на здоров'ї ваших дітей. Дуже важливо оберігати дітей, особливо маленьких, від шкідливих ультрафіолетових променів. Щодня діти багато часу проводять на вулиці. Ми пропонуємо вам кілька порад, як зробити перебування на сонці для ваших дітей безпечним.

1.


Наносите сонцезахисний крем на обличчя, шию і руки дитини щоразу, коли він виходить на вулицю. Навіть якщо на вулиці похмуро, небезпечні ультрафіолетові промені можуть проникати крізь хмари. Діти не особливо турбуються про своє засмагу, тому наносьте сонцезахисний крем з високим ступенем захисту.

2.


Придбайте дитині браслет-індикатор. Такий браслет попередить вас і дитини, якщо ви занадто довго перебуваєте на сонці. Ці браслети недорогі і їх можна знайти в інтернеті.

3.

Контролюйте час перебування дитини на сонці. Якщо дитина довго буде перебувати на сонці, це може призвести до зневоднення і навіть до теплового удару. Слідкуйте, за тим, щоб дитина періодично заходив додому і регулярно завдавав сонцезахисний крем.

4.

Захистіть дітей від прямих сонячних променів. Кращий спосіб захистити обличчя дитини від ультрафіолетових променів - це панамка. Заохочуйте дитячі ігри в тіні, наприклад, під деревом або парасолькою.
{/LikeAndRead}