Як прибрати синяк під оком


Синці під очима завжди виглядають жахливо, скільки не ховай їх макіяжем, вони нікуди не зникають. Синці з'являються через дрібного крововиливу внаслідок сильного удару по оку і вилиці. Найчастіше первинний колір синяка - чорний, і в міру загоєння він змінює свій колір, починаючи з зеленого, потім жовтого і зрештою шкіра набуває свій природний колір. У цій статті міститься кілька порад про те, що робити з синцем під оком і за яких обставин краще звернутися до лікаря.

1.


Перше і найважливіше: якщо у вас з'явився фінгал, обов'язково прикладіть холодний компрес. Потрібно прикласти холодний предмет на синяк якомога скоріше, для того щоб уникнути опухання і кровотечі. Якщо ви знаходитесь на вулиці, і у вас немає під рукою мішечка з льодом, можна чудово використовувати холодну банку газованої води. Зайдіть в найближчий магазин і купіть якомога більш холодну банку газованої води. Притисніть до верхньої частини щоки. Ні в якому разі не притискайте її до ока, просто тримайте банку на місці вилиці.

2.


Якщо у вас під рукою є лід, то покладіть подрібнений лід в пакет і прив'яжіть його до чола так, щоб лід накривав місце синяка. Пакет з льодом потрібно тримати якомога довше. Лід потрібно використовувати протягом перших 24-48 годин.

3.

Якщо ваше око опух, прикладайте лід на 10 хвилин кожні дві години.
{/LikeAndRead}