Як збільшити груди природним шляхом


На обкладинках модних журналів і на екранах телевізорів постійно красуються жінки з шикарним бюстом. Мимоволі починаєш замислюватися про те, що якщо у тебе невеликі груди, ти не зможеш виглядати сексуально і привабливо. Тому багато жінок хочуть зробити пластичну операцію по збільшенню грудей. Однак багато хто не може собі це дозволити з фінансових міркувань, інші просто бояться лягати під ніж. У цій статті ви знайдете кілька порад, як збільшити груди природним шляхом. Ми всі налякані цими жахливими розповідями про невдалі операціях на груди. Користуючись порадами нижче, вам нічого буде боятися.

1.


По-перше, спеціальна дієта додасть обсягу в області грудей. Також можуть допомогти рослинні добавки. Ці добавки недорогі і їх можна купити в будь-якій аптеці. Це пажитник і дикий ямс. Ці трави активують ваші гормони, що в свою чергу стимулює ріст грудей. Крім цього існують різні трав'яні чаї, які при щоденному вживанні допоможуть збільшити вашу груди.

2.


По-друге, масаж грудей допоможе додати об'єм вашому бюсту. Масаж покращує циркуляцію крові в молочних залозах, роблячи їх більше. Під час масажу використовуйте крем на основі трав, щоб він гарненько вбрався в шкіру грудей.

3.

І, по-третє, фізичні навантаження - ще один спосіб збільшення грудей природним способом. Виконуйте віджимання і повороти грудної клітини і вже через пару місяців ви помітите, що ваш бюст збільшиться.
{/LikeAndRead}