Як збільшити кількість лейкоцитів у крові


Імунна система складена з білих кров'яних тілець (лейкоцитів), що захищають організм від інфекційних захворювань. Існує кілька типів білих кров'яних тілець, які володіють різними функціями. Низький рівень лейкоцитів у крові може свідчити про слабку імунній системі і уразливості до інфекцій. Це часто відбувається після недавно перенесеного захворювання або курсу хіміотерапії. Відхиляється від норми кількість лейкоцитів також буває обумовлено серйозним захворюванням імунної системи (наприклад, вовчак або СНІДом). Дотримуйтесь цієї інструкції, щоб підвищити кількість лейкоцитів у крові.

1.


Якщо у вас низький рівень лейкоцитів у крові, порадьтеся зі своїм лікарем. Низький рівень лейкоцитів може бути викликаний повторюваної бактеріальної або вірусної інфекцією. Ваш терапевт дасть вам направлення на здачу аналізів для з'ясування причини.

2.


Запитайте доктора, чи можна вам приймати будь-які препарати, що підвищують рівень лейкоцитів у крові. Якщо відхилення викликане хіміотерапією, доктор може зробити вам ін'єкцію Г-КСФ (філграстим, пегілірований філграстим) або рекомбінантного ГМКСФ (салграмостім, молграмостим). Ці препарати стимулюють утворення білих кров'яних тілець.

3.

Включіть до свого харчування йогурт, часник, гриби шиїтаке і продукти, багаті цинком (яловичина, омари, устриці, молюски, лосось). Ці продукти збільшують кількість лейкоцитів. Цинк - це мінерал, необхідний для зміцнення імунної системи. Будучи антиоксидантом, він позбавляє організм від вільних радикалів, які його уразливим до інфекційних захворювань.

4.

Приймайте мультивітаміни з високим вмістом цинку.
{LikeAndRead}

5.

Їжте більше фруктів і овочів. Фрукти і овочі не збільшують кількість лейкоцитів, але зміцнюють імунну систему і допомагають запобігати захворювання в той час, поки організм утворює нові лейкоцити.
{/LikeAndRead}