Як збільшити своє зростання


Збільшення росту звучить як щось фантастичне з реклам у дешевих бульварних виданнях, і, тим не менше, існують цілком прості способи стати дійсно вищі, не вдаючись до хворобливого хірургічного втручання і ходулі, незалежно від віку. Зараз все частіше відбувається наступне: генетично ми могли б вирости вище, але через низку причин, наше зростання сповільнилося. Якщо ми трохи змінимо ці умови, то зможемо трохи підрости. Навіть якщо ваші батьки не вище метра шістдесяти, це не означає, що вони не є носіями генів людей вище ста сімдесяти, а значить, і ви потенційно вище, ніж зараз. Нижче наведено способи, які дозволять вам стати вище, незалежно від віку. Залежно від зусиль і часу, який ви витратите, ви зможете або підрости на пару сантиметрів, або істотно збільшити своє зростання.

1.


Не важливо, скільки вам років, витягаючі хребет асани йоги і велика кількість рідини допоможуть вам вирости. Йога не може подовжити кістки, але це не єдиний спосіб збільшити зростання. Певні пози збільшують кількість рідини між спинними дисками, розтягують спину. Не забувайте випивати шість-вісім склянок чистої води щодня. Пошукайте необхідну інформацію в Інтернеті, бібліотеці, запишіться на місцеві заняття, особливу увагу приділяйте асанам, розтягуючим спину. Вам необов'язково всім підряд зізнаватися, що хочете вирости - ці ж вправи зменшують біль у спині і покращують поставу.

2.


Існують спеціальні вправи, спрямовані на збільшення зростання. Доросла людина при регулярних заняттях зможе збільшити зростання сантиметрів на п'ять, а для підлітків - це спосіб домогтися максимального зростання, закладеного генетично, до того, як основний період розвитку організму закінчиться. Не нехтуйте щоденними заняттями - тільки так ви досягнете результату. Потрібні вправи пошукайте в Інтернеті, наприклад, на сайті walktallshoes.com. є хороший комплекс, що включає не тільки описи, але й ілюстрації до вправ, за якими можна розібратися, навіть якщо ви не знаєте англійської. Деякі з вправ запозичені з йоги, що ще раз доводить важливість першого пункту.

3.

Рада, яка підійде дорослим - запишіться до мануального терапевта, фахівця з хеллерворку - глибокої форми масажу та навчанню принципам правильного руху. Ця система заснована на твердженні, що більшість людей живе в фізично затиснутому стані. Більшість людей, що пройшли курс терапії за хеллерворку виявили, що їх зростання збільшився. Цей метод лікування досить інтенсивний, так що готуйтеся до певних складнощів, ну, і найважливіше, - це вибрати грамотного фахівця, що не зашкодить вашому організму.

4.

У дітей, що знаходяться в перехідному віці, сильніше виробляються гормони росту. Сміх, медитація, певні дихальні практики і оптимальне харчування, природним чином сприяють виробленню цих гормонів, тому важливо, щоб дитина отримувала все необхідне для зростання, поки цей благодатний вік не закінчиться. Запишіть його на заняття по глибокому диханню, медитації, пошукайте дитячі заняття або літні табори з такими можливостями. Уникайте штучних дорогих харчових добавок, що обіцяють збільшити зростання, замість цього забезпечте підлітка поживною і корисною їжею, що сприяє правильному розвитку кісткової системи.
{LikeAndRead}

5.

Для дітей раннього підліткового віку можна, проконсультувавшись з лікарем, вибрати вид гормональної терапії, навіть якщо дитина не відчуває нестачі в гормонах росту. Це дозволить йому вирости набагато вище, ніж передбачається генетично. Це досить серйозне втручання в організм, тому здійснювати це можна тільки за призначенням та під суворим контролем лікаря.
{/LikeAndRead}