Як збільшити свої шанси швидко завагітніти


Якщо ви остаточно вирішили завести дитину, то в нашій статті ви знайдете кілька порад, які розкажуть Вам про те, як завагітніти набагато швидше.

1.


Слідкуйте за базальною температурою тіла.

Для початку Вам необхідно буде придбати спеціальний градусник для вимірювання базальної температури тіла. Вимірюйте температуру щоранку, відразу як прокинетеся - це допоможе Вам більш точно визначити відповідний час для зачаття.

Заведіть собі щоденник, в який будете щодня записувати дані про свою температурі, а також робити нотатки, що стосуються всіх нездужань, які ви будете відчувати протягом дня.

Той період часу, коли Ваша температура вище, ніж зазвичай, відображає передбачувану дату овуляції, проте це не завжди точно. Дотримуючись цих порад кілька місяців, Ви зможете відстежити періодичність Вашої овуляції.

2.


Перевіряйте цервикальную рідина.

Протягом всього Вашого циклу у Вашому організмі виробляється цервікальна рідина. Є кілька способів перевірити її стан і наявність: перший - шляхом прикладання туалетного паперу, і другий - шляхом введення двох пальців у піхву. Другий спосіб допоможе Вам відчути консистенцію цервікальної рідини - для цього Вам потрібно буде просто розвести пальці в різні сторони.

Самий кращий час для зачаття, коли ця рідина схожа на яєчний білок і розтягується між вашими двома пальцями. Після овуляції велика частина жіночих виділень мутніє, а потім біліє знову.

3.

Метод «Через День»

На мій погляд, це самий простий метод поряд з дослідженням цервікальної рідини. Існує безліч онлайн калькуляторів, які допоможуть Вам визначити, коли Ваші шанси завагітніти протягом місяця найбільш високі.

Калькулятор вираховує дні для зачаття за датою Вашої останньої менструації і її тривалості. Метод «через день» рекомендується для того, щоб допомогти спермі Вашого партнера встигати відновлювати свою структуру.{/LikeAndRead}