Як видалити фарбу з зовнішніх поверхонь


Якщо весна вже близько і у вас є список зовнішніх робіт то, можливо, фарбування будинку займає в ньому не останнє місце. Для отримання найкращого результату від чергового фарбування, варто видалити попередню фарбу. Звичайно, цей процес досить курний та забере у вас багато часу, проте, як тільки ви побачите кінцевий результат своєї роботи, то зрозумієте, що всі ваші зусилля не були марними.

1.


Обробіть поверхню розчином води та відбілювача в співвідношенні 1 до 3. Починайте мити розчином знизу і рухайтеся вгору. Потім змийте все простою водою і дайте поверхні висохнути.

2.


Відскребіть шари фарби спеціальним скребком для її видалення. Переконайтеся перед початком роботи, що його лезо досить заточене. Якщо потрібно, злегка натискайте скребком і проводите ним по кілька разів в одному напрямку для видалення фарби з деревяною поверхні або гладкою кам'яної кладки. Також можна скористатися металевою щіткою.

3.

Зачистіть поверхню наждачним папером з абразивністю від 36 до 80 грит. Або можете вдатися до допомоги електричній шліфувальної машини.

4.

Використовуючи мийний пилосос, ви без праці видаліть стару фарбу з поверхні. У режимі вологого прибирання, проводячи по поверхні горизонтально або під кутом, ви ефективно видаліть будь-які залишки фарби. Однак, цей спосіб не підійде для роботи з деревиною м'яких порід.
{LikeAndRead}

5.

Застосуйте відповідний розчинник. Наносите його пензлем на невелику площу - від 4 см до 6 см. Обов'язково виконувати інструкції виробника щодо часу і терти фарбу, як тільки вона розм'якла.

6.

Розтопіть фарбу будівельним феном. Розпорошите воду над поверхнею, де фарба буде видалятися. Як тільки фарба запузирілась і пом'якшилася, її можна видаляти скребком або шпателем.{/LikeAndRead}