Як поліпшити зір


Здатність розуміти і сприймати інформацію залежить, в тому числі, і від зору. Наші поради допоможуть поліпшити зір, а також запобігти його ослаблення.

1.


За останнє десятиліття ряд факторів, що ведуть до ослаблення зору, сильно розширився. Використання комп'ютера, штучне освітлення, і навіть харчові звички вплинули на нашу здатність добре бачити, саме тому багато людей сьогодні уважно роздивляються етикетки на продуктах харчування, в тому числі, в пошуках засобу, здатного поліпшити зір.

2.


Оскільки більшість з нас працює при штучному світлі, це завдання працівника постаратися зробити так, щоб освітлення його робочого місця дозволяло повноцінно працювати, не погіршуючи зір. На жаль, при проектуванні офісу в розділ кута ставляться можливість розміщення якомога більшої кількості людей, зменшення витрат, а не безпека і здоров'я працівників. Незважаючи на це, більшість роботодавців зацікавлені в тому, щоб створити нормальні робочі умови і готові йти на діалог. Одним із способів такого спілкування може стати анонімний поштову скриньку, куди працівники будуть скидати свої пропозиції щодо поліпшення умов праці. Інший спосіб - це збори, на яких можна обговорити необхідні зміни. Слід пам'ятати про ввічливість: при внесенні пропозицій не варто зосереджувати увагу на помилках, замість цього запропонувати свій спосіб вирішення проблеми. Слід враховувати два фактори: здійсненність задуманого і безпеку.


3
Комп'ютер дозволив нам дізнатися багато нового, і, тим не менш, багато чого забрав у нас в плані здоров'я - ви погодитеся з цим, якщо хоч раз відчули, як втомлюються очі після довгої роботи перед монітором. Справа в тому, що наші очі влаштовані таким чином, щоб дозволяти нам працювати на різних відстанях. А робота за комп'ютером змушує нас тривалий час концентрувати погляд на близькій плані. Не варто, звичайно, кидати через це роботу - зберегти зір дозволять невеликі підказки:

1.

Робіть перерви, навіть сидячи за комп'ютером, подивіться вдалину, за монітор.

2.

Намагайтеся частіше моргати, щоб не допустити пересихання очних яблук.

3.

На обіді не залишайтеся в офісі, а сходіть куди-небудь, щоб змінити освітлення і дати очам відпочинок.

4.

Встановіть стілець в зручну позицію, не затрудняющую кровообіг - це корисно як для організму в цілому, так і для очей. {LikeAndRead}

5.

Тримайте руки подалі від очей, а інакше ви занесете бактерії, бруд, мікроби і пил.

4.

Зробіть зарядку для очей! Необхідно зміцнювати зорові м'язи, щоб зберегти зір. Якщо ви ще не знайомі зі спеціальними вправами, попросіть свого офтальмолога розповісти вам про них або відвідайте спеціалізовані вебсайти з наочною інструкцією.
{LikeAndRead}

5.


Якщо ви носите окуляри - тримайте їх чистими! Це дозволить не тільки зберегти зір, але і вбереже від різного роду інфекцій. Для любителів контактних лінз радимо використовувати тільки запатентовані розчини, міняти їх так часто, як рекомендує лікар і містити контейнери для зберігання в бездоганній чистоті. Не забувайте також вимити руки, перш ніж використовувати лінзи.

6.

Регулярно перевіряйте свій зір у лікаря. Якщо в очну западину потрапило чужорідне тіло, негайно промийте її великою кількістю чистої проточної води, протягом трьох-п'яти хвилин, намагаючись частіше моргати.{/LikeAndRead}