Як поліпшити кровообіг


Кровоносна система подібна річці життя, поточної всередині вашого тіла. Кров доставляє всьому організму, і, головне, серця і мозку, кисень і поживні речовини. Також кров виводить токсини і відходи життєдіяльності. Хороший кровообіг покращує здоров'я, завдяки йому ви себе відмінно відчуваєте. Є маленькі, прості зміни, які ви можете внести в свою щоденну діяльність, щоб ваше кровообіг стало краще.

Прості методи поліпшення кровообігу

1.


Використовуйте контрастний душ або гідротерапію як засіб поліпшення кровообігу. Коли ви проводите кілька хвилин під гарячим душем, це збільшує приплив крові до шкіри. Коли ви перемикаєте душ на холодну воду, кров приливає до внутрішніх органів. Якщо ви щодня будете, приймаючи душ, включати те гарячу, то холодну воду 3-4 рази підряд, це поліпшить ваше кровообіг.

2.


Спробуйте приймати екстракт листя гінкго білоба. Екстракт листя гінкго білоба став відомий завдяки здатності стимулювати обмін речовин і покращувати кровообіг. Також для поліпшення кровообігу ви можете зовнішньо застосовувати стручковий перець. Пошукайте крему і масла, що містять кайенский перець, і втирайте їх у свою шкіру.

3.

Додайте кайенский перець у свій раціон. Кайенский перець відомий своєю здатністю стимулювати обмін речовин і покращувати циркуляцію крові. Кайенский перець також можна використовувати зовнішньо, щоб поліпшити кровообіг. Пошукайте крему і масла з кайенского перцю і втирайте їх у шкіру.

4.

Розтирайте тіло щіткою. Відразу після пробудження розтирайте тіло спеціальною щіткою для тіла. Це допоможе вашій шкірі прокинутися, і до неї доллє кров.
{LikeAndRead}

5.

Ведіть активний спосіб життя. Фізичне навантаження дуже важливе для здоров'я серця і м'язів, а також для кровообігу. Гуляйте кожен день, це відмінний спосіб поліпшити кровообіг. Також введіть у свій розпорядок дня регулярну розтяжку. Навіть, якщо ви постійно сидите за комп'ютером або робочим столом, за будь-якої можливості вставайте, витягайте руки над головою, витягайте ноги і ступні і робіть м'які скручування корпусу і нахили (нахиляйтеся і торкайтеся пальців ніг). Якщо ви будете присвячувати вправам всього лише кілька хвилин на день, це значно поліпшить ваше кровообіг.
{/LikeAndRead}