Як поліпшити роботу мозку


Існує безліч способів збільшити розумову активність. Наприклад, вживання в їжу певних продуктів. Так, флаваноли, що містяться в какао, стимулюють роботу мозку. Темний і молочний шоколад, боби ріжкового дерева покращують концентрацію, реакцію, а також збільшують приплив крові до мозку. Я розповім вам про деякі кроки, які допоможуть поліпшити роботу мозку.

1.


Ви можете поліпшити роботу мозку, вживаючи в їжу певні продукти. Шоколад допоможе збільшити мозкову активність, так як він надає стимулюючу дію на мозок кількома способами. Більший приплив крові до мозку покращує концентрацію і здібності до навчання.

2.


Приймайте фолієву кислоту (Вітамін В6), це допоможе збільшити швидкість обробки інформації мозком і поліпшить пам'ять. Мозку необхідна фолієва кислота, щоб виробляти нові клітини і виробляти ДНК.

3.

Приймаючи таблетки з маслом мускатного шавлії, ви поліпшите короткочасну пам'ять і будете краще запам'ятовувати слова. Олія мускатного шавлії містить ацетилхолінестеразою, фермент який розщеплює ацетилхолін, що необхідно для правильної роботи мозку.

4.

Поліпшити концентрацію і пам'ять допоможе гінкго білоба. Німецькі вчені стверджують, що гінкго білоба збільшує розумові здібності, а також захищає мембрани клітин і функції нейротрансмітерів. Гінкго діє як антиоксидант, виводячи з організму вільні радикали.
{LikeAndRead}

5.

Постійно розвивайте свою розумову активність. Ви зможете поліпшити гостроту розуму і роботу мозку, для це треба розгадувати кросворди і Судоку, збирати Кубик Рубіка і пазли. Навчіться грати на якомусь музичному інструменті або вивчите нове складний музичний твір, грайте в настільні ігри та ігри на запам'ятовування і найголовніше читайте, читайте так багато, як тільки зможете, щоб тримати свою розумову активність на найвищому рівні.

6.

Вживайте в їжу поліненасичені жирні кислоти омега-3 в капсулах, а також їжте рибу кілька разів на тиждень. Поліненасичені жирні кислоти омега-3 покращують здібності до навчання, пам'ять і повідомлення між клітинами мозку, допомагають мозку вирішувати складні завдання і фокусуватися.{/LikeAndRead}