Як зменшити біль у плечі


Біль у плечі викликається повторюваними рухами під час занять спортом. Також люди, що працюють з клавіатурою, здійснюють повторювані рухи плечем. Якщо ви працюєте в невеликій кімнаті або окремій кабінці, значить, ви часто задіюєте плече в той час як решта тіла практично не здійснює рухів. Подібні повторювані рухи поступово зітруть ваш плечовий суглоб, і ви познайомитеся з тією ж болем, яка так добре відома спортсменам.

1.


Прикладайте до відчуває біль області поперемінно лід і що-небудь тепле. Коли біль почне трохи стихати, можете починати працювати. Деякі люди відчувають біль тільки коли рухають своїм плечем, проте є і ті, кого сильна біль не відпускає ні на секунду. Після впливу льоду і тепла біль повинна зменшитися, тільки після цього можете починати працювати.

2.


Почніть займатися розтяжками. Перша розтяжка покликана опрацювати верхню частину плеча, безпосередньо те місце, де рука кріпиться до лопатки. Зігніть руки під кутом в 90 градусів, пальці повинні бути спрямовані вгору. Візьміться за один лікоть і постарайтеся підняти його якомога сильніше вгору, до верхівки голови. Постарайтеся просунути лікоть настільки далеко, наскільки це буде можливо. Повторіть для іншої сторони. Біль у плечі викликається розривом зв'язок або хрящів. Тому, щоб полегшити біль і посприяти одужанню, потрібно розтягнути і зміцнити м'язи і сухожилля в області плеча.

3.

Схрестіть руки на грудях. Візьміться за лікоть і потягніть його до протилежної сторони тіла. Повторіть для іншого ліктя. Це вправи розтягує ділянку лопатки. Пам'ятайте, що лопатка - це та частина плечового суглоба, яка утримує руку в суглобової сумці.

4.

Сядьте на стілець в самій зручній для вас позі. Підніміть плечі, намагаючись дотягнутися ними до вух. Розгорніть плечі назад у бік спини, а потім вниз, до ребер. Зробіть такий повний коло три рази. Це допоможе розтягнути сухожилля і м'язи, які з'єднують разом суглоб. Також це вправа дозволить зміцнити плечові м'язи, що допоможе зберегти хороший стан і працездатність плечових суглобів.
{LikeAndRead}

5.

Будь-яку фізичну активність, і роботу в тому числі, завжди починайте з описаних розтяжок. Тепер вашим завданням є зміцнення м'язів, що утримують плече. Візьміть в кожну руку по книзі. Підніміть руки до рівня плеча. Потім піднімайте одну книгу вгору, поки ваша рука повністю не випрямиться. Затримайтеся в цьому положенні на три рахунки. Потім повільно опустіть руку. Виконайте те ж саме для іншої руки. Коли ви трохи зміцните плечові м'язи, можете почати використовувати гантелі.

6.

Візьміть в кожну руку по великій банці консервів. Тримайте банки так, як ніби ви збираєтеся кинути їх, як кидають м'яч в американському футболі. Руки повинні бути опущені. Піднімайте пряму руку, поки вона не утворює кут 90 градусів з тілом. Затримайтеся на 3 рахунки. Повільно опустіть руку. Повторіть для іншої руки. Ця вправа зміцнить м'язи і сухожилля, які утримують верхню частину плеча. Дані сухожилля можна легко пошкодити навіть простими рухами, у тому числі, і повторюваними. Зміцнення і розтяжка вилікують більшу частину проблем з плечима і дозволять вам почати жити без болю.
{/LikeAndRead}