Як зменшити затримку рідини в організмі


Затримка рідини в організмі - проблема актуальна для багатьох людей, особливо страждають від неї жінки. Зазвичай затримка рідини виникає через погану функції надниркових залоз, серця або нирок, може викликатися стресом. Лікарі зазвичай прописують у таких випадках діуретики, але є й інші способи. Скористайтеся простими порадами, як зменшити набряки і затримку рідини в організмі.

1.


Не нехтуйте візитом до лікаря, щоб отримати рецепт, якщо проблема дійсно серйозна. Але будьте обережні - тривалий прийом діуретиків викликає недолік калію, що, у свою чергу, веде до остеопорозу, дуже серйозному кістковому захворюванню.

2.


Перемикайтеся на низькосольову дієту - це допоможе вашому організму вивести зайву воду. Якщо сидите, то завжди піднімайте ноги, щоб не було набряків.

3.

Корінь кульбаби - прекрасний засіб, яке не тільки допомагає вивести зайву воду, а й відновлює функції надниркових залоз, нирок і травної системи. Його можна приймати (по 10-20 крапель настоянки) досить тривалий період, він також полегшує симптоми, що з'являються при клімаксі.

4.

М'яким діуретиком рослинного походження є корінь Донг Квай. Крім того, він має антибактеріальну та заспокійливу властивість.
{LikeAndRead}

5.

Їжте кавун, кукурудзу, виноград, огірки і спаржу. Ці овочі та фрукти, поряд з чаєм з кукурудзяних рилець, відновлюють водний баланс при втраті рідини.

6.

Скоротіть кількість уживаного чорного чаю і кави - вони є дуже сильними діуретиками. Їжте селеру і петрушку, вони допомагають виводити рідину.

7.

Поекспериментуйте з ефірними маслами, наприклад, маслом розмарину, лаванди, герані, ялівцю і кипариса-всі ці масла використовуються в ароматерапії як засоби проти затримки рідини.
{/LikeAndRead}