Як зменшити кількість токсинів в організмі простими способами


У даній статті не розглядаються ліки «від усіх хвороб», які допоможуть «втратити вагу назавжди». Тим не менш, ми живемо у світі з забрудненим довкіллям, і щоб допомогти організму вивести токсини потрібно докласти трохи зусиль.
Звичайно, можна заробити невроз, якщо постійно думати про всі отруйних речовинах, що надходять до нас з їжею, водою і повітрям, але зробити кілька кроків назустріч здоров'ю може кожен і без зміни місця проживання.
1
Перший крок - злегка підкоригувати ваш раціон. Експерти радять їсти більше рослинної їжі, так як багато забруднюючих речовин накопичуються саме в тваринному жирі, тому скорочуйте м'ясо. Спробуйте один-два дні вегетаріанської дієти в тиждень і скоро ви відчуєте результат. Вибирайте м'ясо і птицю, вирощені без участі антибіотиків, з риби і морепродуктів віддавайте перевагу зубатка, мідіям, кільці, скумбрії, форелі і устриць.

2.


Крім того, важливо правильно вибрати продукти, якими ви будете харчуватися. Купуйте органічні продукти, з малим терміном придатності, виготовлені місцевими виробниками. Уважно ставтеся до вибору наступних фруктів і овочів: песики, яблука, солодкий перець, селера, нектарини, полуниця, черешня, груші, виноград, шпинат, салат, картопля - ця група накопичує найбільшу кількість токсинів. Такі фрукти як банани та ананаси є безпечно в будь-якому випадку - їх їдять без товстої шкірки, в якій залишається більшість шкідливих речовин.

3.


Кидайте курити. Це найшвидший і простий спосіб значно скоротити кількість токсинів в організмі. Існують безліч пластирів і таблеток, що допомагають кинути палити - скористайтесь цією допомогою.

4.

Поступово перемикайтеся на вживання більш безпечних миючих засобів, скорочуйте кількість їх використання. Як не дивно, але сода, господарське мило, лимонна кислота можуть бути дуже ефективними, і не завдадуть вашому організму шкоди, як отруйно-рожевий відбілювач або хлорують засіб.
{LikeAndRead}

5.

Уважно читайте етикетки косметичних засобів. Зрозуміло, що в сучасному світі не обійтися без косметики, але намагайтеся вибирати товари з меншим списком різних інгредієнтів на упаковці. Помада або туш зі свинцем не підуть на користь вашій красі - віддайте перевагу натуральній косметиці по максимуму.

6.

Сходіть на масаж. Лімфатична система - важлива частина імунітету, вона працює як дренаж всього тіла. Коли вона працює правильно, то токсини не затримуються в тканинах організму, тому важливо час від часу допомагати їй. Виберіть м'який масаж, або шведський масаж, який прискорює кровотік.

7.

Частіше робіть вправи. Навіть проста ходьба допоможе вивести токсини, прискорюючи кровотік. Крім того, велика частина токсинів виходить з потом, тому, відправляючись на прогулянку, захопіть чисту воду. Приймати душ краще відразу ж після фізичного навантаження, щоб змити все непотрібне з шкіри. Для тих же цілей надзвичайно корисна сауна або російська лазня.{/LikeAndRead}