Як підсилити вироблення ендорфінів


Ендорфіни - це група пептидних гормонів, які природним чином виробляються в мозку. Вивільняючись, вони підвищують поріг чутливості організму до болю і впливають на ваше емоційне самопочуття. Хімічно ендорфіни дуже схожі на морфін. Є певні дії, виконавши які, ви зможете вивільнити ендорфіни і поліпшити свій настрій.

1.


Вправляйтеся, як слід. Велика частина атлетів скажуть вам, що бігун летить як на крилах, коли відчуває, що доводить своє тіло до межі. Ендорфіни вивільняються, коли ви залучені в енергійні вправи, що дозволяють вашому тілу подолати фізичний біль і її обмеження. Після цього ви будете відчувати ейфорію.

2.


Послухайте заспокійливу музику, наприклад, класичні та інструментальні добірки. Було виявлено, що за тридцять хвилин прослуховування подібної музики вивільняється кількість ендорфінів, що впливає, як таблетка, розслаблююча м'язи, відома, як валіум.

3.

Їжте гостру їжу. Гостра їжа може призвести до вивільнення мозком ендорфінів. Мозок буде сприймати печіння в роті і забезпечить хімічну дозу гормонів, необхідну для полегшення.

4.

Проведіть трохи часу на сонці. Тривале перебування на сонці може призвести до вивільнення ендорфінів.
{LikeAndRead}

5.

Ведіть здорову сексуальне життя. Коли мова йде про ендорфіни, інтенсивне задоволення може викликати той же ефект, що і інтенсивний біль.

6.

Смійтеся і плачте. Деякі люди, чиї хвороби викликають біль, кажуть, що десять хвилин сміху дають 2:00 полегшення. Деякі дослідники заявляють, що тіло вивільняє ендорфіни, для полегшення болю, коли відчуває емоції, що викликають страх.

7.

З'їжте що-небудь солодке або шоколадне. Така їжа стимулює дорогу до задоволення в мозку і викликає звільнення ендорфінів. На жаль, коли короткочасне підвищення рівня цукру в крові пройде, улетучатся і ендорфіни, і ви відчуєте себе втомленим і виснаженим.
{/LikeAndRead}