Як доглядати за обличчям


Доглянуте обличчя

Доглядати за обличчям необхідно в будь-якому віці, робити це треба регулярно. Нижче наведені деякі поради з догляду за обличчям, якими ви завжди можете скористатися.

1.


Повсякденний догляд за обличчям досить простий, він не забере у вас багато часу. Приділяючи своєму обличчю всього 10 хвилин на день, ви подаруєте собі довге молодість і красу.

2.


Намагайтеся якомога рідше користуватися пудрою і тональними кремами. Подібні засоби закупорюють пори, що може призвести до утворення прищів. Крім того, часте використання маскувальних засобів призводить до передчасного старіння шкіри. Не користуйтесь ними без особливої потреби.

3.

Візьміть чисту серветку і намочіть її в гарячій воді, ніж гарячою, тим краще. Накладіть гарячу серветку на обличчя, залиште на 3-4 хвилини або поки серветка не охолоне.

4.

Обполосніть серветку, змочіть її холодною, навіть крижаною водою. Струсіть серветку, і покладіть її на обличчя. Тримайте так 3-4 хвилини, потім приберіть.
{LikeAndRead}

5.

Просочіть ватний тампон рослинним маслом з розчиненим у ньому вітаміном Е, злегка відіжміть. Легкими масажними рухами нанесіть масло на обличчя, поки воно не вбереться.

6.

Проробляйте таку процедуру один раз на день, краще перед сном. Через один-два тижні ви відчуєте результат.
{/LikeAndRead}