Як ходити з тростиною


З віком у людей розвивається артрит, жорсткість суглобів, ослаблення м'язів і проблеми з координацією і збереженням рівноваги. Щоб утримати рівновагу, багато людей похилого віку, а також люди, які проходять реабілітацію після хірургічних операцій, користуються тростиною. Щоб упевнено почуватися з тростиною, потрібно трохи попрактикуватися.

1.


Виберіть тростина відповідного розміру. Станьте прямо і тримайте тростину в одній руці, наконечник повинен щільно прилягати до підлоги. Ручка повинна досягати складки на зап'ясті, яку видно, коли ви вигинаєте кисть вгору.

2.


Вважайте, що тростина - це додаткова нога, яка має взяти на себе частину вашої ваги або замінити пошкоджену ногу. Тримайте тростину з того боку, де знаходиться здорова нога, трохи зігнувши руку в лікті.

3.

Трохи нахиліться убік тростини і перенесіть на неї частину ваги з хворої ноги, потім зробіть крок здоровою ногою.

4.

Щоб зробити другий крок, перемістіть одночасно хвору ногу і тростина вперед, при цьому вага повинна припадати на здорову ногу. Щоб дійти до кінця кімнати, продовжуйте повторювати кроки 3 і 4.
{LikeAndRead}

5.

Щоб піднятися сходами, візьміться за поручень тією рукою, яка знаходиться з боку хворої ноги. Потім зробіть крок здоровою ногою і поставте біля неї тростину. Потім зробіть крок хворою ногою і поставте її біля здоровою. Продовжуйте так робити, поки не підніміться сходами.
{/LikeAndRead}