Як економити папір


В даний час є безліч способів економити папір, яких не існувало всього кілька років тому. Тому всі повинні намагатися знайти найбільш зручний спосіб скорочення загального споживання паперу.

1.


Зверніть увагу на свої щомісячні рахунки і фінансові звіти. Чи немає у вас можливості підписатися на електронні рахунки?

Обміркуйте варіант, при якому ви зможете відписатися від паперових рахунків. Більшість великих компаній користуються електронними системами розрахунків, в рамках яких вони розсилають рахунки прямо на електронну пошту. Таким чином у вас з'являється можливість виплачувати належну суму на сайті або навіть через інтернет-банк.

Це дуже допомагає економити папір. В даний час компаніям не обов'язково надсилати вам рахунок поштою.

2.


Перегляньте своє ставлення до передплати на журнали.

Чи можна вам отримувати електронні версії номерів журналів замість того, щоб отримувати їх поштою? Багато журналів доступні для ознайомлення в мережі. Це допоможе заощадити папір: ви користуєтеся інтернетом, а не послугами пошти для отримання вас цікавлять статей.

3.

Ви отримуєте каталоги, які вам не потрібні?

Якщо ви часто отримуєте каталоги, які вам зовсім не потрібні, знайдіть хвилинку і зателефонуйте компанії, що розсилає їх, щоб дати їм знати, що ви хотіли б перестати отримувати ці каталоги. Якщо ви просто їх викидаєте, то швидше за все вам краще просто сходити туди, звідки вони приходять, і викреслити себе зі списку отримують ці каталоги, якщо ви якимось чином до нього потрапили.

4.

Ходіть в магазин з тканинними сумками. Їх можна використовувати повторно.

Користуватися пластиковими пакетами абсолютно недозволено, оскільки вже доведено, що вони становлять небезпеку для навколишнього середовища. Паперові пакети трохи краще, але якщо ви ловите себе на думці, що занадто часто викидаєте їх, тоді подумайте про варіант тканинної «авоськи» як альтернативі паперовим пакетам.
{/LikeAndRead}