Рецепти міцного сну


Хороший сон допомагає нам не спати цілий день. Хвороба під назвою безсоння - це зовсім не смішно. Нам необхідні заслужені 8:00 сну, для того щоб нормально функціонувати наступного дня. Багато проблем тягнуть за собою безсоння і це зовсім не добре.

1.


Спіть ви в одне і теж час? Якщо ви постійно лягайте спати в різний час, це може призвести до проблем зі сном. Коли ви в один вечір лягайте в 11 вечора, а інший день - о 2 годині ночі, ваш організм не може адаптуватися. Нічого страшного, якщо робити це час від часу, але постійно лягаючи спати в різний час ваше тіло не може як слід відновлюватися під час сну.

2.


Не дуже корисно зловживати стимулюючими напоями та ліками. Скільки ви п'єте каву? Чи п'єте ви газовану воду перед сном? Не варто вживати кофеїн і солодке за кілька годин до сну і безпосередньо перед сном.

3.

Випивайте склянку молока, бажано теплий. Це сприяє розслабленню тіла. НЕ їжте перед сном, але з іншого боку не варто лягати спати і на голодний шлунок.

4.

Намагайтеся уникати стресових ситуацій. Стреси ведуть до постійного напруження тіла і призводять до хронічного безсоння. Постарайтеся знайти спосіб відпускати проблеми перед сном. Дивіться небудь розслаблюючу перед сном.
{LikeAndRead}

5.

Приймайте теплий душ і чистіть зуби перед сном - це прекрасний спосіб для того, щоб розслабитися.

6.

Не лягайте спати з включеним телевізором або світлом. Вони є подразниками і можуть змусити вас спати всю ніч. Добре залишати включеним радіо зі спокійною, розслаблюючій музикою.
Вам повинно бути зручно в ліжку. Думайте про що-небудь позитивному. Якщо ви будете думати про свої проблеми, ви не зможете як слід відпочити. Завжди намагайтеся знайти способи, щоб розслабитися перед тим як йти спати.

7.

Міняйте свою постільну білизну частіше. Немає нічого краще, ніж тепле, чисте і свіже постільна білизна.

8.

Можливо, вам слід приймати снодійні таблетки. Ви можете купити їх в будь-якій аптеці без рецепта. Якщо у вас хронічна безсоння, то вам слід підібрати більш сильний препарат. Обговоріть це з лікарем. Перед вживанням ліків, обов'язково прочитайте інструкцію, вивчіть побічні дії. Уникайте вживання алкоголю під час прийому ліків.

9.

Не вживайте алкоголь у великій кількості. Вам здається, що ви краще спите після прийому алкоголю? Але насправді ваше тіло не приводить себе в порядок.

10.

Не сидіть занадто багато, більше гуляйте, займіться бігом. Можливо ваше тіло спалює недостатньо калорій і йому недостатньо активності.
{/LikeAndRead}