Як використовуват паровий стерілізатор


Паровий стерілізатор є найбільш ефективна способом стерилізації медичного та наукового обладнання. Просте кіп'ятіння інструментів при нормальному Тиску вбиває більшість бактерій и Суперечка, ВІН НЕ вбиває їх усіх. Паровий стерілізатор створює ТИСК води до 1 атмосфери, что у свою черго підвіщує температуру кіпіння води. Паровий стерілізатор створює настількі скроню температуру, что вона дозволяє вбити ВСІ форми життя, в таких розумів інструменти або обладнання обробляються парою ПРОТЯГ 15 хвилин.

1.


Встановіть ручку управління дренажного клапана на паровому стерілізаторі, яка, як правило, розташована в Нижній передній частіні стерілізатора, в закрите положення.

2.


Відкрійте двері парового стерілізатора и Дода гарячої води в нижніх Частину піддону, рівень води має буті Трохи нижчих кромки піддона. У більшості парових стерілізаторів на це буде нужно близьким 1 л води.

3.

Завантажте інструменти для стерилізації в парових стерілізатор. Рідини в пляшках має буті наліті на 3/4 або займатись менший ОБСЯГИ, кришки на них повінні буті закріті нещільно. Чисті чашки Петрі повінні буті завантажені верхній стороні вгору, Забруднення чашки Петрі завантажуються стороною, ВСІ інструменти повінні буті загорнуті в Спеціальний папір, для надійності згортки звітність, скріпіті.

4.

Закрійте двері парового стерілізатора, ВСТАНОВИВ довгу ручку в закрите положення, щоб надійно зафіксуваті двері стерілізатора.
{LikeAndRead}

5.

Встановіть вимикач, розташованій у Верхній середній частіні стерілізатора, на повільній режим, ЯКЩО ві стерілізуєте матеріали, что містять воду, або на швидкий режим, ЯКЩО вам звітність, простерілізуваті інструменти.

6.

За помощью таймера, встановіть Бажанов годину стерилізації. Для стерілізаторів невеликого ОБСЯГИ, й достатньо п'ятнадцяти хвилин, для стерілізаторів вміщають больше 1 літра води, - 30 хвилин, а для більшіх агрегатів звітність, вібрато 60-хвилинах цикл. Це запустити паровий стерілізатор.

7.

Зачекайте, поки індикатор таймера и Тиску покажуть нуль, а потім відкрійте двері, Попередньо убезпечівші Ваші руки и Обличчя, так як з верхньої Частини дверей может вірватіся пар и обпекті вас.

8.

Війміть простерилізовані інструменти, вікорістовуючі стерільні жароміцні рукавички. Відразу ж злійте агар (середовище-носій в якові перетворілася вода) з піддону в контейнер для біологічно небезпечних відходів, потім сполосніть посуд ГАРЯЧА водою.

9.

Встановіть ручку управління дренажного клапана у Відкрите положення.
{/LikeAndRead}