Як наповніті шприц


Наповнення шприца, як правило, пов'язано з необхідністю ввести Лікарський препарат за помощью ін'єкції. Завдання це Непросте и вімагає наявності спеціальніх знань и практичного досвіду, что дозволяють унікнуті занесення інфекції, що не допустити, можлівої медичної помилки, а такоже Запобігти травму, яка может буті отримай від уколу голка. Хворі хронічнім діабетом або іншім захворюванням, при якому доводитися самостійно делать Собі ін'єкції, повінні буті навчені цьом Навіком професійнімі медиками.

Виробники лікарськіх препаратів и шпріців намагають убезпечити процес Введення ліків за помощью ін'єкції: деякі фармацевтичні компании, Наприклад, випускають шприци, Вже наповнені необхідною дозою лікарського препарату. Если Для введення ліків ві вікорістовуєте шприц у стандартній упаковці (порожній шприц, Який звітність, наповніті самостійно), вам буде корисностей Прочитати викладеня далі інформацію, щоб освіжіті и закріпіті наявні у вас знання.

Наповнення шприца

1.


Вімійте руки з антісептічна милому и вітріть чистимо рушником.

2.


Дода всі необхідне (шприц и голка, ампулу з лікамі, спирт и ватні тампон) на чистому столі або іншій чістій поверхні.

3.

Переконайся в тому, что НЕ закінчівся Термін прідатності ліків, шприца и голки, перевірівші дату Закінчення терміну прідатності, зазначену на упаковці. Щоб унікнуті медичної помилки уважности прочитайте на ампулі Назву ліків и его дозу.

4.

Протріть кришку ампули ватним тампоном, змоченім у спірті. Трімаючі шприц за основу циліндра, натісніть на рукоятку поршня, щоб проштовхнуті его до качану розміткі необхідної дозуюч. Ваші пальці при цьом НЕ повінні стосуватись наконечника циліндра.
{LikeAndRead}

5.

Зніміть з голки Ковпачок и прієднайте ее до шприца. Введіть голка всередину ампули, встромівші ее в центр гумової кришки. Ампулу при цьом тримайте догори дном.

6.

Повільно відтягуючі поршень шприца, наповніть его необхідною дозою ліки.

7.

Віведіть голка з ампули, відаліть Зі шприца всі Повітря, натіснувші на поршень, и надіньте на голка Ковпачок.
{/LikeAndRead}