Як користуватись тростину


Тростина может буті Корисна для людей, Які потребуються додаткової опори при ходьбі. Тростина Дає можлівість рухатіся літнім людям и тім, хто проходитиме реабілітацію после травмою ноги або хірургічніх операцій. ВАЖЛИВО правильно користуватись тростину. Для цього дотримуйтесь порад, представлених нижчих.

1.


Перевірте цілісність вашої тростини. Перед тим, як приступити до Використання Щойно купленої тростини, перевірте, щоб ручка (набалдашник) i наконечник щільно прілягалі до Стовбура (Шафту). Если якась Із частин погано закріплена, Поверніть тростину в магазин, в якому ві ее Придбай.

2.


Если звітність,, відрегулюйте потрібну вам Довжину тростини. Если вона підібрана правильно, то при ходьбі рука не опускатіметься нижчих 15 см від талії. Колі ві трімаєте тростина, рука винна буті Зігнута в лікті НЕ больше чем на 45 °. Если ві вибрать занадто довгу або Дуже коротку тростина, це может Тільки загостріті вашу травму и підвіщіті НАВАНТАЖЕННЯ на Другие Частини тіла.

3.

Тростина слід тримати з того боці, з Якою находится травмовано кінцівка. Если ж ві вікорістовуєте тростина для ПІДТРИМКИ рівновагі, то тримайте тростину в тій руці, в якій вам зручніше и всю тяжкість переносите на Цю сторону. При цьом, велика частина вашої ваги и впліву при Русі буде пріпадаті на тростину.

4.

Навчіться правильно ходити з тростиною. При ходьбі НЕ ставте ее занадто далеко. Поставте тростина на 15 см Попереду собі, потім зробіть крок вперед, при цьом тростина винна знаходітіся паралельно вашій нозі. Так як ві вікорістовуєте тростина для того, щоб вам Було зручніше ходити, чи не Варто ставити тростина далі, ніж На середню Довжину вашого Крока.
{LikeAndRead}

5.

Тростина винна знаходітіся перпендикулярно поверхні земли, а наконечник винен щільно до неї прілягаті. Тільки так ваша вага буде пріпадаті на тростину. Міцно тримайте ручку тростини. Если через травму або стану здоров'я ві не можете цього сделать, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

6.

Будьте обережні при ходьбі. Такі перепони як килимки и Підлогові світильники могут буті Небезпечні. Тому, будьте Дуже уважні, коли Вчіться ходити з тростиною. Такоже Обережно спускайтеся по сходах и спочатку спускайтеся Повільно, пока не будете відчуваті собі Впевнена.{/LikeAndRead}