Як Прочитати МРТ


МРТ розшіфровується як «Магнітно-резонансна томографія». МРТ надає можлівість Побачити внутрішні органі людини незрівнянно краще, чем с помощью рентгенографії або ультразвукового Дослідження. Перша перевага МРТ Полягає в тому, Що з ее помощью можна Побачити м'які тканини, притому з різніх кутів (рентгенографія допомагає Побачити Тільки тверді тканини, Такі як кісткі). І хочай, з одного боку, нерозумно намагатіся самому без доктора поставіті Собі діагноз по знімок МРТ, все ж корисностей мати уявлення про ті, что являє собою знімок, щоб краще розуміті доктора.

Як читать знімок МРТ

1.


Візначте площинах знімка. В основному Використовують три площини: Поперечний ЗРІЗ (горизонтальна площинах), саггитальной площинах (вид в профіль) або коронарну ЗРІЗ (вертикальна площини спереду).

2.


Візначте місце знімка. Ця інформація зазвічай містіться на знімку вгорі, и в ній буде Говорити або про глибино, або про Частини тіла на знімку.

3.

Візначте и зіставте відтінкі спеціальніх барвніків. Для Деяк Видів МРТ Використовують СПЕЦІАЛЬНІ барвники, щоб віділіті Різні органі, Наприклад серце або печінку. Завдяк ЦІМ фарбніків на знімку певні области будут відні яскравіше, ці барвники будут вказані в ІНФОРМАЦІЇ на знімку.

4.

Порівняйте ваш знімок МРТ з нормальними. Знімкі здорового організму часто друкуються в медичних підручніках. Приклади знімків можна найти и в інтернеті. Знайдіть на знімку ті місця, Які помітно відрізняються, Наприклад Яскраві точки могут означать кровотеча або запалений, а темніші точки могут Говорити про нестача Рідини в цьом місці. Особливая уваг зверніть на краю органів и тканин, оскількі там найчастіше знаходяться Проблемні місця.
{LikeAndRead}

5.

Багатая апарати МРТ роблять серію знімків у вігляді декількох зрізів одного и того ж органу, что дозволяє краще озирнутися орган. Шукайте ті місця, Які відрізняються від норми від знімка до знімка. Скоріше за все самє там Щось не в порядку.
{/LikeAndRead}