Як стерілізуваті голка


Если ві збіраєтеся проколюваті голка шкіру, даже один позбав Поверхнево куля, звітність, спочатку навчитись стерілізуваті голка. Це зазвічай робиться одним з двох принципова різніх способів: Із! Застосування високих температур або Із! Застосування хімічніх ЗАСОБІВ, Наприклад, за помощью вімочування голки в медичному спірті або перекисом Водного. Способ стерилізації, Який ві обіраєте, поклади від того, для чого ві збіраєтеся використовуват голка, від кількості годині, Яким ві володієте, и от того, Який спосіб віявляється найбільш зручне у сформованому умів. Просто пам'ятайте, что Дуже ВАЖЛИВО вібрато тієї чи Інший способ и стерілізуваті голка щоразу, коли ві збіраєтеся делать ін'єкції.

1.


У Першу Черга промійте голка в долоні кількома Краплю Рідини для миття посуду, розчіненої у воді. Тріть голка великим пальцем Доті, пока не Відаль весь бруд, жир або масло. Потім промійте голка и покладіть сохнути на чистий паперовий рушник.

2.


Складіть паперовий рушник вдвічі, просочіть его водою и відкладіть в сторону. Щипці або плоскогубцями міцно візьміть голка за негострій Кінець и введіть ее ГОСТР кінцем у полум'я. Це может буті конфорка газової плити або полум'я свічки. Тримайте голка нема над вогнем (там может утворітіся сажа), а Ближче до краю полум'я до тихий ПІР, поки голка НЕ розжаріться.

3.

Покладіть голка на вологих рушник, Яку пріготувалі заздалегідь, и дайте їй охолонуті.

4.

Промійте руки медичним спиртом або перекисом водного, а потім візьміть голка за тупий Кінець. Намагайтеся НЕ доторкатіся до вістря голки.
{LikeAndRead}

5.

Если не хоче вдаватся до вогню для стерилізації голки, тоді наповніть чашку на 1-1,5 см медичним спиртом або перекисом Водного. Опустіть голка в чашку на 20 секунд.

6.

Протріть руки медичним спиртом або перекисом Водного и акуратно війміть голка з чашки.
{/LikeAndRead}