Як лікувати укуси бджіл


Бджолиний укус - річ вкрай неприємна і хвороблива. Найчастіше ми буваємо захопленими зненацька, коли під рукою немає спеціальних мазей та ліків. Однак можна позбутися болю, набряку і роздратування шкіри, не вдаючись до допомоги аптечних засобів. Ми зібрали самі ефективні способи полегшити стан при бджолиних укусах, використовуючи те, що є під рукою.

1.


Постарайтеся видалити бджолине жало, підчепивши його пінцетом або на худий кінець нігтями. Якщо у вас не виходить зробити це, залиште як є і скористайтеся домашніми засобами, не витягуючи його.

2.


Яблучний оцет
Примочка з яблучного оцту допоможе зняти біль від укусу. Коли відчуття стануть не такими гострими, можна приготувати мазь з соди і яблучного оцту, яку слід нанести на уражену ділянку шкіри і почекати, поки паста повністю не висохне.

3.

Харчова сода
Якщо ні оцту, можна зробити лікувальну пасту з соди з водою, вона зніме біль і допоможе жалу вийти зі шкіри.

4.

Мед
Ефективним засобом для боротьби з болем від бджолиних укусів є мед. Просто нанесіть на шкіру і дайте висохнути.
{LikeAndRead}

5.

Лимон
Відріжте часточку лимона і прикладіть на ранку. Полегшує біль.

6.

Бруд
Змішайте трохи води із землею. Нанесіть отриманий грязьовий компрес на ранку і залиште до висихання. Це полегшить біль і допоможе звільнити жало. Після висихання зчистите бруд, а потім ретельно вимийте ранку з милом. Прекрасний рецепт, якщо нічого крім землі немає поблизу.

7.

Тютюн
Змішайте тютюн з водою і прикладіть до місця укусу. Залиште до висихання. Полегшує біль і зменшує набряки.
{/LikeAndRead}