Як боротися з поганим запахом з рота


Неприємний запах з рота може стати проблемою і збентежити вас в самих різних ситуаціях. Дуже часто ви можете навіть не підозрювати про це запаху, поки хтось не скаже вам. На щастя, існує декілька способів боротьби з несвіжим подихом, які потрібно зробити до того, як проблема стане серйозною. Дотримуйтесь порад, наведеним нижче, вони допоможуть зробити дихання свіжим, а спілкування - легким.

1.


Щодня пийте велику кількість води. Вода очищає не тільки порожнину рота, але і весь організм. Намагайтеся випивати по 8 склянок на день, чим більше води ви вип'єте - тим краще. Сухість у роті є причиною несвіжого дихання, тому пийте воду і дихайте через ніс.

2.


Чистіть зуби щодня вранці і ввечері перед сном. Це вбиває бактерії, які накопичуються у вас в роті за день або за ніч.

3.

Користуйтеся зубною ниткою. Багато людей не роблять цього, але ж маленькі частинки їжі можуть застрягти між зубами або яснами після обіду або перекушування. І дуже скоро вони послужать причиною виникнення бактерій і, отже, поганого дихання. Єдиний спосіб запобігти цьому - користуватися зубною ниткою.

4.

Користуйтеся рідиною для полоскання рота. Полощіть рот 20-30 секунд. Також використовуйте цю рідину, щоб очистити стінки горла.
{LikeAndRead}

5.

Купіть в найближчій аптеці скребок для мови або використовуйте інший відповідний пластиковий інструмент. Мовою також можуть накопичуватися залишки їжі і бактерії, що викликають неприємний запах.

6.

Регулярно відвідуйте дантиста. Двічі на рік - ідеальний варіант. Якщо неприємний запах не проходить, може знадобитися спеціальний прийом, щоб вирішити цю проблему. Доктор запропонує лікування з урахуванням вашого конкретного випадку.
{/LikeAndRead}