Як визначити розмір стопи дитини


Визначення розміру дитячих ступень може бути складним завданням. Якщо ви хочете купити дитяче взуття, відмінно сидить на ніжці, особливо якщо ви плануєте замовляти взуття он-лайн, знання правильного розміру є ключовим моментом. Пропонуємо кілька перевірених методів. Яким би не був ваш вибір, упевніться для початку, що дитина в зручних носках.

Кроки


Метод 1 з 4: Змалювання дитячої ніжки


  Як визначити розмір стопи дитини
 1. Вибір матеріалів. Візьміть 2 листа щільного паперу й олівець. Можна скористатися чернеткою; це заощадить папір і збереже довкілля.

 2. Як визначити розмір стопи дитини
 3. Поставте дитини на папір. По можливості, попросіть когось підтримувати малюка на ніжках по центру першого аркуша.

 4. Як визначити розмір стопи дитини
 5. Обведіть лінією стопу малюка. Тримайте олівець вертикально, а не під кутом, і обведіть всю стопу. Проведіть навколо стопи двічі, щоб лінія була досить яскравою.

 6. Як визначити розмір стопи дитини
 7. Повторіть те ж саме з іншою ніжкою. Використовуйте другий аркуш паперу, обводячи другу стопу.

 8. Як визначити розмір стопи дитини
 9. Виріжте по лініях. Акуратно вирізуйте по контуру з обох аркушів. Ви отримаєте дві паперові заготовки по ніжкам вашого малюка.

 10. Як визначити розмір стопи дитини
 11. Використовуйте вийшла заготовку як зразок при покупці. Коли ви купуєте взуття для малюка, прикладіть кожну заготовку до низу відповідної туфельки, щоб перевірити розмір. В ідеалі, туфелька повинна бути трохи більше паперової заготовки.

Метод 2 з 4: Вимірювання стопи за допомогою вимірювальної стрічки

  Як визначити розмір стопи дитини
 1. Підготуйтеся до проведення замірів. Візьміть вимірювальну стрічку і запросіть кого-небудь на допомогу, щоб утримувати малюка.

 2. Як визначити розмір стопи дитини
 3. Поставте дитини на ніжки. Дитина повинна стояти рівно і нерухомо, наскільки це можливо (можна залучити кого-небудь, щоб запобігти ерзанье і ізвіваніе).

 4. Як визначити розмір стопи дитини
 5. Виміряйте стопу дитини. Для кожної стопи простягніть вимірювальну стрічку широкої стороною по внутрішній стороні ноги, приклавши кінець стрічки до кінчика великого пальця або до краю п'яти.
  • Для найкращого результату проведіть виміри два або три рази. Діти часто крутяться, і отримати точні вимірювання досить складно.


  • Як визначити розмір стопи дитини
  • Запишіть заміри. Запишіть ваші вимірювання і вибирайте взуття, слідуючи записів.

  Метод 3 з 4: Використання вимірювального приладу для визначення розміру взуття

   Як визначити розмір стопи дитини
  1. Зверніться до керівництва користувача. Для різних вимірювальних приладів можуть бути різні етапи вимірювань, так що почніть з прочитання інструкцій виробника.

  2. Як визначити розмір стопи дитини
  3. Посадіть дитину. Посадіть вашого малюка комусь на коліна або в зручне крісло, так, щоб коліна дитини були зігнуті під кутом 90 градусів.

  4. Як визначити розмір стопи дитини
  5. Прикладіть вимірювальний прилад до стопи дитини. Упевніться, щоб п'ята дитини розташовувалася навпроти п'яти вимірювального приладу. Слідкуйте, щоб прилад розташовувався паралельно підлозі і щиколотки дитини були зігнуті під кутом 90 градусів.

  6. Як визначити розмір стопи дитини
  7. Виміряйте довжину дитячої стопи. Переміщайте повзунок доти, поки він не торкнеться кінчиків пальців дитини. Врахуйте, що величина вимірів відображається в круглому віконці, вказуючи на нанесення чорні лінії. Додайте кілька міліметрів з боку панелі.
   • Для найкращого результату упевніться, що пальчики дитини не зігнуті. Легко притисніть їх до приладу своїм великим пальцем під час вимірювань.


   • Як визначити розмір стопи дитини
   • Визначте ширину стопи дитини. Використовуйте стрічку для вимірювання ширини стопи. Чи не натягуйте дуже сильно; якщо ви тягнете, ви можете отримати занадто ущільнені заміри. Запишіть ширину.

   • Як визначити розмір стопи дитини
   • Переведіть ваші дані в розмір взуття. Для Великобританії або Європейського Союзу просто перейдіть на он-лайн розмірний калькулятор Clarks (http://www.clarks.co.uk/sizecalculator) і введіть свої дані. Сайт вкаже вам правильний розмір взуття для здійснення покупки.
    • Для США переведіть ваші заміри в дюйми, а потім перегляньте розмірної таблицею дитячого взуття (наприклад, http://www.healthyfeetstore.com/kids-shoe-sizing-guide-with-sizing-chart.html) для американських розмірів.


    Метод 4 з 4: Друк розмірної сітки дитячого взуття масштабом 1: 1

     Як визначити розмір стопи дитини
    1. Завантажте та роздрукуйте розмірну сітку. Для Великобританії і європейських розмірів, наприклад, ви можете використовувати щось подібне: http://www.mothercare.com/how-to-measure-your-child%27s-feet/buyersguide-ms-clothing-sub4,default,pg.html.
     • Упевніться, що налаштування вашого принтера встановлені для масштабу "100%."


     • Як визначити розмір стопи дитини
     • Виміряйте лінію праворуч від "Euro size."Перевірте точність, вимірюючи лінію праворуч. Довжина лінії повинна бути 220 міліметрів.

     • Як визначити розмір стопи дитини
     • Дотримуйтесь інструкцій розмірної сітки. Кожна розмірна сітка буде мати свої приписи, але, в основному, ви будете вимірювати дитячий слід на сітці від покажчика до кінчиків пальців.

     • Як визначити розмір стопи дитини
     • Переведіть ваші заміри. Залежно від того, де ви живете, вам може знадобитися перерахувати ваші заміри для визначення відповідного розміру. Якщо, наприклад, ви живете в США, але у вас розмірна сітка для Великобританії / Європейського Союзу, вам буде необхідно перевести ваші результати в американські розміри. Для цього існують он-лайн діалогові таблиці (наприклад, http://www.healthyfeetstore.com/kids-shoe-sizing-guide-with-sizing-chart.html).

     Поради

     • Маленькі діти ростуть надзвичайно швидко. Вам варто купувати трохи більший розмір, ніж необхідно, щоб ваша дитина змогла носити нове взуття подовше, але не переборщіть: якщо взуття занадто велика, дітям буде незручно і важко ходити в ній.

     • Якщо виміри стоп дитини відрізняються, використовуйте більший для визначення розміру взуття. Краще мати один трохи більший черевик, ніж тісний і незручний.

     • Незалежно від того, наскільки ретельно ви виміряли, не поспішайте, перевірте, як підходить взуття вашій дитині. Перевірте ширину, розташування великого пальця і ​​посадку біля щиколотки.