Як збити високу температуру у немовляти


Коли у малюка вперше висока температура, це викликає занепокоєння у будь-яких батьків. Якщо температура тіла дитини піднялася до небезпечної позначки, жар може викликати судоми та інші проблеми зі здоров'ям. Перш ніж намагатися збити температуру в домашніх умовах, переконайтеся, що домашнє лікування безпечно. Немовлята з надто високою або стійкої температурою можуть мати потребу в невідкладної медичної допомоги. При помірно підвищеній температурі досить забезпечити зниження спека, підтримувати рівень рідини в організмі і дати дитині відпочити.

Кроки


  Як збити високу температуру у немовляти
 1. Виміряйте дитині температуру. Допустима температура в діапазоні від 36 до 38 градусів за Цельсієм. Якщо у вашої дитини температура вище цього діапазону, і він якось по-іншому себе веде або проявляє ознаки дискомфорту, існують різні способи збити жар.

Метод 1 з 2: Без медичних препаратів


  Як збити високу температуру у немовляти
 1. Купуйте або промокніть вашої дитини теплою водою за допомогою губки. Ніколи не використовуйте холодну воду, ванни з льодом або спиртом. Температуру потрібно знижувати поступово, а перераховані вище методи збивають температуру тіла занадто швидко і можуть викликати додаткові ускладнення зі здоров'ям. Крім того, спирт пов'язаний з додатковим ризиком отруєння алкоголем, коли алкоголь вбереться через шкіру.

 2. Як збити високу температуру у немовляти
 3. Переодягніть вашого малюка. Переконайтеся, що ваша дитина одягнений в легкі тканини, і зведіть кількість шарів одягу до мінімуму. Додаткова одяг, швидше за все, буде утримувати тепло, вироблене тілом при спеці. Через це ваша дитина буде залишатися занадто теплим, а температура продовжить рости ще вище. Проте, якщо ваш малюк починає тремтіти, вам може знадобитися додатковий шар одягу, щоб він не прохолов.

 4. Як збити високу температуру у немовляти
 5. Знімайте одяг, як тільки вона стає мокрою від поту. Трохи вологості не може заподіяти великої шкоди, але наскрізь промоклий одяг може стати причиною застуди, і це тільки посилить його недуга.

 6. Як збити високу температуру у немовляти
 7. Укрийте вашої дитини легким ковдрою, якщо йому стає холодно. Тремтіння - це ознака того, що вашій дитині потрібно додаткове тепло, щоб зігрітися. Ковдри для цього підходять найкраще, бо їх простіше прибрати або поправити, ніж одяг. Ніколи не використовуйте занадто теплі ковдри, так як це буде тільки провокувати зростання температури тіла вашої дитини.

 8. Як збити високу температуру у немовляти
 9. Обмежте активність вашого малюка. Це хороший знак, якщо ваша дитина все ще зацікавлено грає, але зайва фізична активність тільки викличе підвищення внутрішньої температури тіла. Постарайтеся, щоб дитина залишалася в приміщенні і був відносно спокійним.

 10. Як збити високу температуру у немовляти
 11. Давайте вашій дитині якомога більше рідини. Боротьба з зневодненням - важлива складова подолання спека. Немовлятам у віці до шести місяців потрібно давати тільки грудне молоко або молочну суміш, але ви можете розглянути питання про доповнення раціону невеликою кількістю води, натуральними фруктовими соками, або желатиновими і натуральними фруктовими сумішами на основі фруктових соків для немовлят до шести місяців.

Метод 2 з 2: С медичними препаратами

  Як збити високу температуру у немовляти
 1. Можете дати вашій дитині ацетамінофен, якщо не медикаментозні методи не допомагають збити жар. Препарат продається з різною концентрацією діючої речовини, тому перевірте інструкції щодо дозування, щоб визначити рекомендовану дозу.
  • Проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж давати дитині ліки. Цей крок особливо важливий, якщо ви ніколи раніше не давали вашій дитині ацетамінофен. У той час як більшість дітей сприймає ацетамінофен як безпечний засіб, ви повинні проконсультуватися з вашим лікарем, перед тим, як почати давати вашій дитині будь-які нові ліки.Як збити високу температуру у немовляти


  Поради

  • По можливості, міряйте дитині температуру за допомогою ректального термометра. Ректальні і оральні термометри дають найбільш точні свідчення. Ви можете також поміряти температуру у дитини пахвою, але ви повинні попередньо скинути показник термометра для визначення фактичної температури вашої дитини.

  Попередження

  • Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вашого малюка віком від 3 до 6 місяців температура 39 градусів Цельсія або якщо висока температура тримається довше одного дня. Крім того, необхідно викликати лікаря, якщо у вашої дитини тривожні зміни в поведінці, такі, як млявість, втрата апетиту або зневоднення.

  • Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вашого малюка віком від 6 місяців до року температура 39,4 градусів Цельсія або вище. Також, проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо висока температура тримається довше 24 годин або якщо ви помітили у малюка ознаки млявості, втрати апетиту або зневоднення.

  • Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вашого малюка віком до 3 місяців при ректальному вимірі температура 38 градусів Цельсія або вище.

  Що вам знадобиться

  • Термометр

  • Легка ковдра

  • Легкий одяг

  • Дитячий ацетамінофен