Як заспокоїти малюка, у якого коліки


Плакати - це природно для немовляти, але що робити, якщо ваш малюк плаче цілодобово? Ймовірно, у вашого малюка коліки. Доктора не можуть пояснити, чому коліки мучать новонароджених до тримісячного віку, змушуючи їх плакати 24 години на добу, а потім припиняються без видимої причини.

Кроки


  Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 1. Сповила вашого малюка. Звичайно, багато дітей не люблять цей процес, але результат вартий того. Все подальші поради працюють набагато краще, якщо малюк правильно сповитий.

 2. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 3. Покачайте малюка. Часто заколисування допомагає заспокоїти плаче немовля і допомагає йому заснути.

 4. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 5. Покатайте малюка на машині. Десять хвилин в автомобілі - і плач припиняється.

 6. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 7. Помістіть немовляти на кришку пральної машини, що працює в режимі віджимання. Покладіть дитину в переноску або автомобільне крісло. Вібрація пральної машини заспокоїть малюка.

 8. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 9. Увімкніть пилосос. Ми розуміємо, що це звучить дивно, але цей спосіб дійсно працює. Покладіть малюка в колиску або автомобільне крісло, і нехай ваша дитина здивується, що хтось може шуміти голосніше нього.

 10. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 11. Покладіть малюка на животик вздовж ваших ніг (не забувайте притримувати йому голову). Почніть повільно піднімати і опускати ноги. Ці рухи заспокоять малюка.

 12. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 13. Знайдіть темне, спокійне місце, ляжте на спину і покладіть малюка на груди. Поставте ступні на горизонтальну поверхню, зігніть коліна і починайте повільно погойдуватися, заспокоюючи малюка.

 14. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 15. Сповивши, покладіть дитину на бік і починайте похитувати його. Голосно співайте колискову - малюк повинен почути вас. Згадайте, як шумить пилосос, - тільки такі гучні звуки можуть привернути увагу вашого немовляти.

 16. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 17. Дайте дитині соску. Коли плач почне стихати, дайте дитині соску або просто дозвольте посмоктати ваш палець. Поступово знижуйте амплітуду заколисування і гучність співу колискової.

 18. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 19. Увімкніть вентилятор. Звук вентилятора заспокоїть малюка. Переконайтеся, що це не безшумний вентилятор.

 20. Як заспокоїти малюка, у якого коліки
 21. Напоїть дитину спеціальним лікувальним чаєм. Ще наші бабусі знали, що такі трави, як фенхель, аніс, ромашка і чебрець, допомагають позбавити немовля від кольок. Чайна ложка чаю до і після кожного годування допоможе вирішити вашу проблему.

 22. Скористайтеся ректальної газовідвідною трубкою. Ви здивуєтеся, як легко позбавити вашого малюка від газіков, якщо скористатися газовідвідною трубкою. Трубка допомагає усунути спазм кишечника і виводить гази, які заподіюють біль вашому малюкові.


Поради


 • Пам'ятайте, якщо ваш малюк плаче, і ви перепробували всі нормальні способи, щоб заспокоїти його (погодували, змінили памперс, перевірили, чи немає попрілостей), не треба доводити себе до божевілля, годинами заколисуючи дитину. Зробіть перерву, почитайте що-небудь або послухайте музику, заспокоюючи свої нерви. Але пам'ятайте, що в цей час ваш малюк не повинен відчувати себе покинутим. Зір і слух немовляти ще не так розвинені, як у дорослої людини, тому новонароджений інстинктивно боїться залишатися на самоті. Чи не підсилюйте страждання свого малюка, дозволяючи йому почувати себе кинутим. Попросіть кого-небудь побути з малюком, поки ви відпочиваєте

 • Зручне крісло-качалка незамінне для батьків неспокійного малюка.

 • Якщо вам потрібно щось терміново зробити, а ваша дитина плаче, помістіть його в слінг. Він дозволить вам тримати малюка, а ваші руки будуть вільні.

 • Фахівці кажуть, що рефлюкс може викликати коліки. Попросіть доктора виписати дитині відповідні ліки.

 • Індивідуальна непереносимість молока або сої може бути схожа на коліки. Якщо ви годуєте немовля молочною сумішшю, спробуйте на тиждень замінити її соєвої і подивіться, чи не допоможе це (і навпаки).

 • Витратьте на спеціальний прилад, що імітує звук биття материнського серця, до якого дитина звикла до народження. Це збереже розум батькам і допоможе малюкові.

 • Увімкніть воду і піднесіть дитини ближче. Цей звук дуже добре заспокоює.

 • Купуйте або позичте книгу або відеопрограм «Мистецтво заспокоювати малюка» (The Happiest Baby On the Block.) Це чудово.

Попередження

 • Постійний плач може сигналізувати про серйозні проблеми. Якщо ваш малюк кричить сильніше і довше, ніж зазвичай, зателефонуйте доктору. Іноді консультація педіатра необхідна для здоров'я вашої дитини.

 • Не залишайте малюка на пральній машині без нагляду.

 • Зазвичай коліки тривають не більше двох місяців. Якщо вони не припиняються, порадьтеся з лікарем.