Як чистити зуби маляті


Завжди дуже важливо тримати чистою і здоровою вашу ротову порожнину, незалежно від того, скільки вам років. Добре забезпечувати правильний догляд з самого появи зубів у вашої дитини. Ця стаття про те, як чистити зуби малюка, зберігаючи їх здоровими і сильними.

Кроки


  Як чистити зуби маляті
 1. Почніть з дитинства. Вам потрібно обережно витирати зуб вашої дитини, відразу після того, як він починає прорізатися, м'якою і чистою ганчіркою. Ваша дитина буде звикати до цього відчуття ще задовго до раннього дитинства.

 2. Як чистити зуби маляті
 3. Використовуйте продукцію по догляду за зубами малюка. У малюків рот менше, ніж у дорослих, і в, ідеалі, краще використовувати щітки, призначені саме для них. Користуйтеся «навчальної зубною пастою», без вмісту фтору, концентрації якого достатньо, щоб завдати шкоди при ковтанні. Захопіть малюка при виборі барвистою зубної щітки і улюбленого смаку.

 4. Як чистити зуби маляті
 5. Робіть чистку зубною ниткою. Не забувайте робити чистку зубною ниткою щодня, таким чином, ви зможете прибрати наліт з зубів і ясен вашої дитини, перш ніж він затвердіє.

 6. Як чистити зуби маляті
 7. Почніть чистити зуби вашого малюка! Візьміть зубну щітку з м'якою щетиною і видавіть невелику кількість, розміром з горошину, дитячої зубної пасти з фтором. Чистіть зуби малюка як зовні, так і всередині. Переконайтеся також у тому, що очистили його мова, де можуть знаходитися приховані бактерії. Обов'язково робіть чистку не менше 2-ух хвилин; більшість людей не чистить зуби досить довго. Очищайте зуби малюка, принаймні, двічі в день.

 8. Як чистити зуби маляті
 9. Сходіть до стоматолога. Проходьте регулярні обстеження і будьте впевнені, що задали всі необхідні питання.

 10. Як чистити зуби маляті
 11. Давайте пити вашій дитині фторированную воду. Зазвичай ви можете прочитати на пляшці з водою, фторована вона чи ні, але якщо ви п'єте воду без вмісту фтору, то попросіть вашого дитячого терапевта або стоматолога про отримання фтористих добавок.

 12. Як чистити зуби маляті
 13. Переконайтеся, що у вашої дитини хороший збалансований раціон харчування. Вживання здорової, збалансованої їжі добре впливає на догляд за зубами, тому як така їжа містить вітаміни і кальцій для підтримки зубів здоровими. Уникайте занадто великої кількості рафінованого цукру. Такі продукти, як яблука, допоможуть зменшити скупчення зубного нальоту.

Поради


 • Відвідуйте стоматолога двічі на рік або за рекомендацією.

 • Співайте пісню довжиною в 2 хвилини, поки ваша дитина або ви чистите зуби малюка, щоб чистка була більш ретельної.

 • Спробуйте різні смаки зубної пасти або придбайте маленьке дзеркало, щоб малюк міг бачити свої зуби під час їх чищення.

 • Завжди контролюйте вашого малюка під час чищення зубів.

 • Поговоріть з вашим стоматологом про отримання зубного ополіскувача з фтором для вашого малюка.

Попередження

 • Чистіть зуби вашого малюка ніжно! Занадто сильна чистка може стерти зуби, викликати роздратування ясен і нашкодити дитині.

 • Не дозволяйте вашій дитині засинати з соскою від пляшки у роті; це може призвести до гниття і викликати серйозні пошкодження зубів.

 • Уникайте вживання содової води (безалкогольних та шипучих напоїв), так як ці напої особливо шкідливих для зубів.

 • Обмежте дитини в снеках і солодкої їжі. Ці продукти у поєднанні з нальотом утворюють кислоту, яка викликає карієс.

 • Не перестарайтеся з вмістом фтору в раціоні вашої дитини - вам потрібен ідеальний рівень. Використання великої кількості фтору може викликати флуоресцірованіе, білі плями або плями на зубній емалі.